Oficiali Vokietijos automobilių koncerno BMW atstovė Lietuvoje „Krasta Auto“ plečia prekybą naudotais BMW bei „Mini“ automobiliais. Bendrovė Vilniuje, Ozo g. 10A, šalia naujų automobilių salono įrengė 480 kv. metrų saloną, kuriame bus eksponuojami ir parduodami naudoti automobiliai su garantija.

„Pastaraisiais metais fiksuojame augančią patikimų naudotų automobilių paklausą. Tą labiausiai lėmė besikeičianti antrinė automobilių rinka – atsiranda vis daug pirkėjų, norinčių įsigyti patikimą naudotą automobilį, kuris būtų patikrintas oficialaus gamintojo atstovų, turėtų garantiją, visą priežiūros istoriją. Todėl specialaus naudotų automobilio salono įrengimas – natūralus žingsnis plečiant šią veiklos kryptį“, – sakė „Krasta Auto“ atstovybės Vilniuje vadovė Lina Paulauskė.

Bendrovė planuoja, kad jos siūlomame parke vyraus įvairaus amžiaus ir ridos automobiliai.

„Matome poreikį nuo vos kelis tūkst. kilometrų nuvažiavusių 1-2 metų amžiaus automobilių iki 100 tūkst. ribą perkopusių 5-7 metų amžiaus automobilių. Atitinkamai nuo to priklausys ir automobilių kainos, tačiau prognozuojame, kad didžioji dalis modelių bus perkama lizingu, su vidutine 300-400 Eur/mėn. įmoka“, – sako L. Paulauskė.

Naudotų BMW ir „Mini“ automobilių salonas Vilniuje savo plotu prilygs naujų automobilių salono dydžiui, plėsis ir aptarnaujantis personalas. Prieš parduodant naudotą automobilį, „Krasta Auto“ patikrins automobilio būklės parametrus, jo priežiūros ir įvykių istoriją, taip pat, klientų patogumui, sutvarkys visus dokumentus, suteiks finansavimo pasiūlymą.

Net ir tiems automobiliams, kuriems nebegalios 5 metų ar 200 tūkst. ridos garantija, „Krasta Auto“ suteiks papildomą 20.000 km arba 6 mėnesių garantija variklio stūmoklinei grupei ir greičių dėžei.

„Pirkdami automobilius gyventojai vis dažniau pagalvoja ir apie jų likvidumą po kelerių metų. Tai taip pat kuria norą pirkti automobilį iš patikimo pardavėjo, jį prižiūrėti pagal gamintojo rekomendacijas ir ateityje parduoti už patrauklesnę kainą. Be to, tai yra ir tvariau aplinkosaugos atžvilgiu – tinkamai prižiūrimi automobiliai tarnauja patikimiau ir ilgiau“, – sako „Krasta Auto“, ir jos motininės bendrovės „Inchcape Motors“ naudotų automobilių verslo vadovė Augustina Černiauskaitė.

Naudotų automobilių salone „Krasta Auto“ siūlys ir „BMW Premium Selection“ paslaugą. „Premium Selection“ sertifikatas suteikiamas tik tiems naudotiems automobiliams, kurie turi pilną istoriją, buvo pirkti ir prižiūrėti BMW autorizuotame servise, jiems papildomai atlikta išsami 360 taškų vaizdinė ir techninė patikra, o kiekvienam automobiliui suteikiama mažiausiai 12 mėnesių garantija.

Černiauskaitė priduria, kad „Krasta Auto“ naudotų BMW ir „Mini“ perkėjams pasiūlys atpirkti jų vairuojamą automobilį, kuris galės būti bet kurios markės. „Taip bus patogiau klientui, nes jam nereikės rūpintis automobilio pardavimo procesu“, – sako A. Černiauskaitė.

Bendrovė „Krasta Auto“ yra oficiali BMW ir „Mini“ atstovė Lietuvoje.

Kitos Krasta Auto naujienos