Bandomasis Važiavimas

Motociklas – tai gyvenimo būdas, BMW motociklas – išskirtinis gyvenimo būdas, neatsiejamas nuo drąsaus įvaizdžio, sportiško veržlumo, aistringo laisvės pomėgio. Kievienas BMW motociklo tipas deklaruoja savas vertybes, bet visi be išimties modeliai garantuoja nepriekaištingą valdymo malonumą ir išskirtinį dėmesį saugumui.

Jūsų valia rinktis, kokio tipo, serijos, modelio ir konfigūracijos bus jūsų naujasis BMW motociklas, o mūsų pareiga jums padėti. Užpildykite užklausos formą ir mes susisieksime su jumis bei susitarsime dėl bandomojo važiavimo.

Jei jus dominančio „BMW Motorrad“ motociklo pasirinkimų sąraše nėra, prašome žymėti variantą „Kitas“ – susisieksime su jumis ir kartu rasime kompromisą.

Bandomieji motociklų važiavimai trunka 30 minučių ir vyksta ne anksčiau balandžio 1 d. (priklausomai nuo oro sąlygų).

BMW Motorrad Naujienos

Kontaktai

Justina Ignatjevaitė
BMW ir MINI rinkodaros projektų vadovė

+370 5 2740 440
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Pardavimų skyrius

+370 37 732 388

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas
Direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@bmw.lt

Martynas Daujotas
BMW ir MINI prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
martynas.daujotas@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Andrius Jonaitis
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
andrius.jonaitis@bmw.lt

Andrius Paškauskas
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
andrius.paskauskas@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 37 210503

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
andrius.zakarauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 46 236972

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 5 2740 437

Benas Dziena
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Darius Vareikis
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
darius.vareikis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Mindaugas Ročys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 439
mindaugas.rocys@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Deividas Pocius
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236 972
deividas.pocius@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210 504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Tomas Mačiulis
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Tomas Rizgelis
BMW motociklų pardavimų vadovas

+370 5 2740 440
tomas.rizgelis@bmw.lt

Einoras Danielius Linčiauskas
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
einoras.linciauskas@bmw.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210 503
elvina.stone@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Ignas Birbalas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@bmw.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@bmw.lt

Martynas Paleckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
martynas.peleckis@bmw.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Mindaugas Zuokas
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 612 48219
mindaugas.zuokas@bmw.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
rytis.jancius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Valentinas Visockas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
valentinas.visockas@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@bmw.lt

Vytautas Stankevičius
BMW motociklų pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt