Bandomasis Važiavimas

Motociklas – tai gyvenimo būdas, BMW motociklas – išskirtinis gyvenimo būdas, neatsiejamas nuo drąsaus įvaizdžio, sportiško veržlumo, aistringo laisvės pomėgio. Kievienas BMW motociklo tipas deklaruoja savas vertybes, bet visi be išimties modeliai garantuoja nepriekaištingą valdymo malonumą ir išskirtinį dėmesį saugumui.

Jūsų valia rinktis, kokio tipo, serijos, modelio ir konfigūracijos bus jūsų naujasis BMW motociklas, o mūsų pareiga jums padėti. Užpildykite užklausos formą ir mes susisieksime su jumis bei susitarsime dėl bandomojo važiavimo.

Jei jus dominančio „BMW Motorrad“ motociklo pasirinkimų sąraše nėra, prašome žymėti variantą „Kitas“ – susisieksime su jumis ir kartu rasime kompromisą.

Bandomieji motociklų važiavimai trunka 30 minučių ir vyksta ne anksčiau balandžio 1 d. (priklausomai nuo oro sąlygų).

BMW Motorrad Naujienos

Kontaktai

Registracija į servisą

+370 5 2740 437

Registracija į servisą

+370 37 210503

Registracija į servisą

+370 46 236972

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Pardavimų skyrius

+370 37 732 388

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Dovydas Kauneckis
Detalių pardavimo vadybininkas

+37052740443
dovydas.kauneckis@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Edita Sabuk
Serviso skyriaus administratorė

+370 5 2740437
edita.sabuk@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 274 0438
darius.piepolis@bmw.lt

Dominykas Maršalka
Serviso skyriaus administratorius

+37052720437
dominykas.marsalka@bmw.lt

Justas Jonauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 19
justas.jonauskas@bmw.lt

Džiugas Radžius
Krasta Auto Klaipėda direktorius

+370 46 390 790
dziugas.radzius@bmw.lt

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Mantas Balsys
Krasta Auto Vilnius atstovybės vadovas

+370 5 2740 440
mantas.balsys@bmw.lt

Vytautas Stankevičius
Pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt

Andrius Jonaitis
BMW motociklų pardavimo vadovas

+370 37 210500
andrius.jonaitis@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080 300
banga.urboniene@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@bmw.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Almantas Rudys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2077835
almantas.rudys@bmw.lt

Justina Ignatjevaitė
BMW ir MINI rinkodaros projektų vadovė

+370 5 2740 440
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Martynas Daujotas
BMW ir MINI prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
martynas.daujotas@bmw.lt

Kęstutis Balčius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 388
kestutis.balcius@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@bmw.lt

Benas Dziena
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Darius Vareikis
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
darius.vareikis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Deividas Pocius
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236 972
deividas.pocius@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210 504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Tomas Mačiulis
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Einoras Danielius Linčiauskas
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
einoras.linciauskas@bmw.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210 503
elvina.stone@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@bmw.lt

Martynas Peleckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
martynas.peleckis@bmw.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@bmw.lt