Bandomasis Važiavimas

Motociklas – tai gyvenimo būdas, BMW motociklas – išskirtinis gyvenimo būdas, neatsiejamas nuo drąsaus įvaizdžio, sportiško veržlumo, aistringo laisvės pomėgio. Kievienas BMW motociklo tipas deklaruoja savas vertybes, bet visi be išimties modeliai garantuoja nepriekaištingą valdymo malonumą ir išskirtinį dėmesį saugumui.

Jūsų valia rinktis, kokio tipo, serijos, modelio ir konfigūracijos bus jūsų naujasis BMW motociklas, o mūsų pareiga jums padėti. Užpildykite užklausos formą ir mes susisieksime su jumis bei susitarsime dėl bandomojo važiavimo.

Jei jus dominančio „BMW Motorrad“ motociklo pasirinkimų sąraše nėra, prašome žymėti variantą „Kitas“ – susisieksime su jumis ir kartu rasime kompromisą.

Bandomieji motociklų važiavimai trunka 30 minučių ir vyksta ne anksčiau balandžio 1 d. (priklausomai nuo oro sąlygų).

BMW Motorrad specialūs pasiūlymai

BMW Motorrad Naujienos

Kontaktai

Registracija į servisą

+370 46 236972

Aristidas Drūtys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aristidas.drutys@bmw.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@bmw.lt

Jonas Statkauskas
Serviso paslaugų administratorius

+370 46 236972
jonas.statkauskas@bmw.lt

Manfredas Selivončikas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
manfredas.selivoncikas@bmw.lt

Vaclovas Lebednykas
Gamybos vadovas

+370 46 236 972
vaclovas.lebednykas@bmw.lt

Kontaktai korespondencijai

+370 5 2740 440
office@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 5 2740 437

Registracija į servisą

+370 37 210503

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Pardavimų skyrius

+370 37 732 388

Lina Paulauskė
Krasta Auto Vilnius atstovybės vadovė

+370 5 2740 440
lina.paulauske@bmw.lt

Martynas Daujotas

Martynas Daujotas
BMW MINI ir Motorrad pardavimų ir prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
martynas.daujotas@bmw.lt

Džiugas Radžius
Krasta Auto Klaipėda direktorius

+370 46 390 790
dziugas.radzius@bmw.lt

Justina Ignatjevaitė
Marketingo vadovė Baltijos šalims

+370 5 2740 440
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Joris Kepežinskas
BMW MINI ir Motorrad rinkodaros vadovas

+370 68606204
joris.kepezinskas@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 5 2740 437
gedas.kukauskas@bmw.lt

Mantas Balsys

Mantas Balsys
Krasta Auto Vilnius atstovybės vadovas

+370 5 2740 440
mantas.balsys@bmw.lt

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Dominykas Maršalka
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740443
dominykas.marsalka@bmw.lt

Dovydas Kauneckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
dovydas.kauneckis@bmw.lt

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Vytautas Stankevičius
Pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt

Andrius Jonaitis
BMW motociklų pardavimo vadovas

+370 37 210500
andrius.jonaitis@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Kęstutis Balčius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
kestutis.balcius@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
aurimas.luza@bmw.lt

Darius Vareikis
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
darius.vareikis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210 504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Tomas Mačiulis
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Einoras Danielius Linčiauskas

Einoras Danielius Linčiauskas
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
einoras.linciauskas@bmw.lt

Tomas Vaickus
BMW motociklų serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2032 725
tomas.vaickus@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 5 2740 437
gedas.kukauskas@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 274 0438
darius.piepolis@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080 300
banga.urboniene@bmw.lt

Justas Jonauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 19
justas.jonauskas@bmw.lt

Almantas Rudys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2077835
almantas.rudys@bmw.lt

Artūr Pataškin
Greitojo serviso aptarnavimo paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2031512
artur.pataskin@bmw.lt

Vytautas Stanelis
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393141

Vaiva Balandytė
BMW serviso administatorė

+370 5 2740437
vaiva.balandyte@bmw.lt

Edvinas Neniškis
BMW serviso administratorius

+370 5 2740437
edvinas.neniskis@bmw.lt

Mindaugas Švedas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393142
mindaugas.svedas@bmw.lt

Oskaras Mikalauskas
BMW Motorrad jaunesnysis pardavimų vadybininkas/naudoti motociklai

+37069006279
oskaras.mikalauskas@bmw.lt

Rytis Kavaliauskas
Serviso konsultantas

+370 37 210503
rytis.kavaliauskas@bmw.lt

Justas Vaitekūnas
Serviso konsultantas

+370 37 210503
justas.vaitekunas@bmw.lt

Vytautas Satkevičius
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
vytautas.satkevicius@bmw.lt

Rimgaudas Dudinskas
Naudotų automobilių pardavėjas

+370 37 210500
rimgaudas.dudinskas@bmw.lt

Pijus Ivanovas
Naudotų automobilių pirkimų vadybininkas

+370 37 210500
pijus.ivanovas@bmw.lt

Deividas Tuskevičius
Krasta Auto Kaunas direktorius

+370 620 12 370
deividas.tuskevicius@bmw.lt

Kotryna Rakauskaitė
BMW, MINI ir Motorrad marketingo projektų vadovė

+370 694 73 630
kotryna.rakauskaite@bmw.lt

Arvidas Tribichyus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
arvidas.tribichyus@bmw.lt