Bandomasis Važiavimas

Visi MINI modeliai išsiskiria savitu charakteriu, stiliumi ir valdymo savybėmis. Visa tai privalote išbandyti patys.

MINI specialūs pasiūlymai

Naujienos

Kontaktai

Registracija į servisą

+370 37 210503

Registracija į servisą

+370 5 2740437

Registracija į servisą

+370 46 236972

Jelena Jakubovskienė
Naujų automobilių finansavimo ir draudimo specialistė

+370 667 16 426
jelena.jakubovskiene@inchcape.lt

Justina Kalibatė
Klientų patirties valdymo specialistė

+370 372 10 503
justina.kalibate@bmw.lt

Kasparas Černeckas
Naudotų automobilių finansavimo ir draudimo specialistas

+370 527 40 440
kasparas.cerneckas@bmw.lt

Laura Pakalniškytė-Gailienė
Klientų aptarnavimo specialistė

+370 614 06707
laura.gailiene@bmw.lt

Raimonda Garšvaitė
Salono serviso administratorė

raimonda.garsvaite@bmw.lt

Tatjana Čepononienė
Salono serviso administratorė

tatjana.cepononiene@bmw.lt

Vygaudas Treigys
Finansavimo ir draudimo specialistas

+370 650 47240
vygaudas.treigys@bmw.lt

Aristidas Drūtys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aristidas.drutys@bmw.lt

Jonas Statkauskas
Serviso paslaugų administratorius

+370 46 236972
jonas.statkauskas@bmw.lt

Manfredas Selivončikas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
manfredas.selivoncikas@bmw.lt

Vaclovas Lebednykas
Gamybos vadovas

+370 46 236 972
vaclovas.lebednykas@bmw.lt

Kontaktai korespondencijai

+370 5 2740 440
office@bmw.lt

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Pardavimų skyrius

+370 46 344 944

Pardavimų skyrius

+370 37 210500

Pardavimų skyrius

+370 640 60571

Registracija kėbulų remontui

+370 5 2077833

Živilė Baltulionytė-Leonavičienė
Marketingo ir klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 440
zivile.baltulionyte@bmw.lt

Lina Paulauskė
Krasta Auto Vilnius atstovybės vadovė

+370 5 2740 440
lina.paulauske@bmw.lt

Mantas Balsys
Serviso tinklo vystymo vadovas

mantas.balsys@bmw.lt

Joris Kepežinskas
BMW Driving Experience projekto vadovas

+370 68606204
joris.kepezinskas@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 5 2740 437
gedas.kukauskas@bmw.lt

Džiugas Radžius
Krasta Auto Klaipėda direktorius

+370 46 390 790
dziugas.radzius@bmw.lt

Edita Sabuk
BMW ir MINI automobilių pardavimų vadybininkė

+370 640 60571
edita.sabuk@bmw.lt

Dominykas Maršalka
Detalių pardavimo vadybininkas

+37052740443
dominykas.marsalka@bmw.lt

Dovydas Kauneckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
dovydas.kauneckis@bmw.lt

Andrius Jonaitis
Automobilių pardavimo ir marketingo vadovas

+370 37 210500
andrius.jonaitis@bmw.lt

Vytautas Stankevičius
Pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt

Dovydas Degutis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 61 523717
dovydas.degutis@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740438
darius.piepolis@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080300
banga.urboniene@bmw.lt

Justas Jonauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 19
justas.jonauskas@bmw.lt

Almantas Rudys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2077835
almantas.rudys@bmw.lt

Artūr Pataškin
Greitojo serviso aptarnavimo paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2031512
artur.pataskin@bmw.lt

Vytautas Stanelis
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393141
vytautas.stanelis@bmw.lt

Kęstutis Balčius
Serviso konsultantas

+370 37 732 388
kestutis.balcius@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso konsultantas

+370 37 734479
linas.bacevicius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Darius Vareikis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210502
darius.vareikis@bmw.lt

Vytautas Satkevičius
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
vytautas.satkevicius@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
aurimas.luza@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Tomas Mačiulis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Vaiva Balandytė
BMW serviso administatorė

+370 5 2740437
vaiva.balandyte@bmw.lt

Mindaugas Švedas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393142
mindaugas.svedas@bmw.lt

Rytis Kavaliauskas
Serviso konsultantas

+370 37 732336
rytis.kavaliauskas@bmw.lt

Justas Vaitekūnas
Serviso konsultantas

+370 37 732584
justas.vaitekunas@bmw.lt

Tomas Balčiūnas
Naudotų automobilių pardavėjas

+370 37 210500
tomas.balciunas@bmw.lt

Kotryna Rakauskaitė
BMW, MINI ir Motorrad marketingo projektų vadovė

+370 694 73 630
kotryna.rakauskaite@bmw.lt

Žilvinas Lekavičius
Naudotų automobilių pirkimų vadybininkas

+370 37 210500
zilvinas.lekavicius@bmw.lt

Arvidas Tribichyus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
arvidas.tribichyus@bmw.lt