Bandomasis Važiavimas

Visi MINI modeliai išsiskiria savitu charakteriu, stiliumi ir valdymo savybėmis. Visa tai privalote išbandyti patys.

MINI specialūs pasiūlymai

Naujienos

Kontaktai

Registracija į servisą

+370 5 2740437

Registracija į servisą

+370 46 236972

Džiugas Radžius
Krasta Auto Klaipėda direktorius

+370 46 390 790
dziugas.radzius@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 37 210503

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Pardavimų skyrius

+370 46 344 944

Pardavimų skyrius

+370 37 210500

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Vytautas Stankevičius
Pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 733 754
andrius.zakarauskas@bmw.lt

Kęstutis Balčius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 388
kestutis.balcius@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210 503
elvina.stone@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 734 479
linas.bacevicius@bmw.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 336
rytis.jancius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210 503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 584
vytautas.kunickas@bmw.lt

Andrius Jonaitis
Automobilių pardavimo ir marketingo vadovas

+370 37 210500
andrius.jonaitis@bmw.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Vytautas Satkevičius
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
vytautas.satkevicius@bmw.lt

Aurimas Tamašauskas
Krasta Auto Vilnius direktorius

+370 5 2740 440
aurimas.tamasauskas@bmw.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas
Direktorius

+370 37 210 500
arturas.dambrauskas@bmw.lt

Martynas Daujotas
BMW ir MINI prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
martynas.daujotas@bmw.lt

Justina Ignatjevaitė
BMW ir MINI rinkodaros projektų vadovė

+370 5 2740 440
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Rasa Beiniūtė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 5 2740 440
rasa.beiniute@bmw.lt

Karolis Dagelis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
karolis.dagelis@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Andrius Paškauskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
andrius.paskauskas@bmw.lt

Registracija kėbulų remontui

+370 5 2077833

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@bmw.lt

Mindaugas Ročys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.rocys@bmw.lt

Vita Dubovikienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2077835
vita.dubovikiene@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080300
banga.urboniene@bmw.lt

Benas Dziena
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740438
darius.piepolis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Deividas Pocius
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236972
deividas.pocius@bmw.lt

Gytis Panavas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393142
gytis.panavas@bmw.lt

Ignas Birbalas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@bmw.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236 873
lauryna.kontrimaite@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Martynas Paleckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
martynas.peleckis@bmw.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Tomas Mačiulis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Vaclovas Lebednykas
Gamybos vadovas

+370 46 236972
vaclovas.lebednykas@bmw.lt

Valentinas Visockas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
valentinas.visockas@bmw.lt