MINI aksesuarai ir detalės

ORIGINALIOS DALYS
IR AKSESUARAI

Jūsų MINI originalumo garantas

„Krasta Auto“ prekiauja tik originaliomis MINI detalėmis ir aksesuarais. Juos įsigyti ir apžiūrėti galite visuose salonuose arba užsisakyti el. parduotuvėje. Originalioms detalėms taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo.

Daugiau informacijos

ORIGINALŪS RATLANKIAI
IR PADANGOS

Geriausioms valdymo savybėms

Išskirtinis dizainas neatsiejamas nuo techninių automobilio charakteristikų. Pirmu smuiku groja užtikrintas sukibimas su kelio danga, o aerodinamiška forma užtikrina mažesnį oro pasipriešinimo koeficientą ir geriau sugeria vibracijas.

Daugiau informacijos

Originalūs MINI
priedai

MINI – Jūsų gyvenimo stilius

MINI automobiliai turi platų įvairų priedų pasirinkimą. Visi jie – nuo originalios veidrodėlių apdailos iki ergonomiškos stogo bagažinės – kuria vientisą ir unikalų stilių. Pasirinkimus diktuoja Jūsų gyvenimo būdas, estetikos suvokimas ir komforto samprata.

Daugiau informacijos

JOHN COOPER
WORKS

Neslėpkite savo sportiškos prigimties

JCW Pro aksesuarai skirti dar labiau jaudinančiam vairavimo malonumui, dar didesnei galiai ir sportiškam charakteriui bei MINI lenktynininko genams išryškinti. MINI automobiliai gali būti tikrai sportiški.

Daugiau informacijos

LIFESTYLE
KOLEKCIJA

MINI – Jūsų stiliaus tąsa

MINI stilius – užkrečiantis, kaip ir aistra išskirtiniam dizainui, kokybiškoms medžiagoms ir bekompromisiam patogumui. Tą deklaruoja ir kasdienio naudojimo MINI atributų ir aksesuarų kolekcijos suaugusiems ir vaikams.

Daugiau informacijos

AUTOMOBILIO APSAUGOS SISTEMA „GARDX“

Ilgaamžis dažų sluoksnio ir vidaus salono kompleksinis apsauginis nanopadengimas.

Atšiauriame šiandienos pasaulyje Jūsų automobilio dažų sluoksnį veikia įvairūs teršalai, o saloną galite apgadinti patys, netyčia ką nors išpylę.

DAUGIAU INFORMACIJOS

MINI
Dviračiai

MINI Dviračiai ir jų priedai

Aktyviam jūsų laisvalaikiui. Mėgaukitės kiekviena kelione tiek savuoju MINI automobiliu, tiek dviračiu.

DAUGIAU INFORMACIJOS