Mini servisas

Oficialiuose MINI serviso padaliniuose, įsikūrusiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, atliekamos visos Jūsų automobiliui reikalingos paslaugos: techninė apžiūra, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, visų automobilio dalių remontas, techninė pagalba kelyje (galiojanti visoje Europoje) bei papildoma garantija, kuri pratęsia gamyklinę garantiją iki 5 metų.

Registracija į servisą

Sertifikuoti meistrai

Nepriekaištingą paslaugų kokybę užtikrina sertifikuoti meistrai, atitinkantys aukščiausius MINI gamintojo keliamus darbų kokybės reikalavimus, inovatyvios technologijos bei naudojamos tik originalios detalės.

Originalios detalės

„Krasta Auto” prekiauja originaliomis MINI detalėmis ir aksesuarais. Tai garantuoja unikalius potyrius vairuojant bei kuriant iš tiesų individualų Jūsų automobilio įvaizdį. Ir visa tai – laikantis pačių aukščiausių saugumo standartų.

Darbų garantija

Oficialiuose MINI serviso padaliniuose teikiama papildoma garantija, kuri pratęsia gamyklinę garantiją iki 5 metų. Originalioms detalėms taip pat taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo.

Garantinis servisas

Įsigiję naują MINI automobilį mėgaukitės vairavimu be jokių rūpesčių. Tai garantuoja ne tik naujausios technologijos bei saugumo įranga, bet ir pilnas garantinių paslaugų paketas, užtikrinantis profesionalų aptarnavimą oficialiuose MINI serviso padaliniuose. Nuo šiol visi MINI automobiliai – su pratęsta 5 metų garantija.

MINI Service Inclusive

Kartu su nauju MINI automobiliu siūlome Jums įsigyti ir aptarnavimo už fiksuotą kainą paslaugų paketus, galiojančius visame pasaulyje ir padengiančius pagrindines serviso paslaugas. „MINI Service Inclusive“ paketai leis Jums mėgautis MINI automobiliu, negalvojant apie aptarnavimo kaštus, o „MINI Repair Inclusive“ paketas pratęs Jūsų automobilio garantiją.

Papildomos serviso paslaugos

Pakaitinis
automobilis

Plačiau apie paslaugą

MINI pagalba kelyje

Plačiau apie paslaugą

Būklės fiksavimo sistema

Plačiau apie paslaugą

MINI SERVICE
INCLUSIVE

Plačiau apie paslaugą

MINI specialūs pasiūlymai

Kontaktai

Kontaktai korespondencijai

+370 5 2740 440
office@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 37 210503

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Pardavimų skyrius

+370 46 344 944

Pardavimų skyrius

+370 37 210500

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Registracija į servisą

+370 5 2740437

Registracija kėbulų remontui

+370 5 2077833

Registracija į servisą

+370 46 236972

Lina Paulauskė
Krasta Auto Vilnius atstovybės vadovė

+370 5 2740 440
lina.paulauske@bmw.lt

Martynas Daujotas
BMW MINI ir Motorrad pardavimų ir prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
martynas.daujotas@bmw.lt

Mantas Balsys
Serviso tinklo vystymo vadovas

mantas.balsys@bmw.lt

Justina Ignatjevaitė
Marketingo vadovė Baltijos šalims

+370 5 2740 440
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Joris Kepežinskas
BMW MINI ir Motorrad marketingo vadovas

+370 68606204
joris.kepezinskas@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 5 2740 437
gedas.kukauskas@bmw.lt

Džiugas Radžius
Krasta Auto Klaipėda direktorius

+370 46 390 790
dziugas.radzius@bmw.lt

Martynas Daujotas
BMW MINI ir Motorrad pardavimų ir prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
martynas.daujotas@bmw.lt

Toma Jurkštaite
BMW automobilių pardavimų vadybininkė

+370 663 57874
toma.jurkstaite@bmw.lt

Edita Sabuk
MINI automobilių pardavimų vadybininkė

+370 5 2740 440
edita.sabuk@bmw.lt

Aleksandr Šamanin
BMW ir MINI automobilių pardavimo vadybininkas

+370 691 36116
aleksandr.samanin@bmw.lt

Mindaugas Ročys
BMW/MINI automobilių pardavimo vadybininkas

+370 655 26963
mindaugas.rocys@bmw.lt

Paulius Ūkas
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
paulius.ukas@bmw.lt

Armandas Vinciūnas
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
armandas.vinciunas@bmw.lt

Dominykas Maršalka
Detalių pardavimo vadybininkas

+37052740443
dominykas.marsalka@bmw.lt

Kristupas Trinkūnas
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
kristupas.trinkunas@bmw.lt

Dovydas Kauneckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
dovydas.kauneckis@bmw.lt

Andrius Jonaitis
Automobilių pardavimo ir marketingo vadovas

+370 37 210500
andrius.jonaitis@bmw.lt

Vytautas Stankevičius
Pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt

Dovydas Degutis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 61 523717
dovydas.degutis@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740438
darius.piepolis@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080300
banga.urboniene@bmw.lt

Justas Jonauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 19
justas.jonauskas@bmw.lt

Almantas Rudys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2077835
almantas.rudys@bmw.lt

Artūr Pataškin
Greitojo serviso aptarnavimo paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2031512
artur.pataskin@bmw.lt

Vytautas Stanelis
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393141

Kęstutis Balčius
Serviso konsultantas

+370 37 732 388
kestutis.balcius@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso konsultantas

+370 37 734479
linas.bacevicius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Darius Vareikis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210502
darius.vareikis@bmw.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Vytautas Satkevičius
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
vytautas.satkevicius@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@bmw.lt

Benas Dziena
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Deividas Pocius
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236972
deividas.pocius@bmw.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236 873
lauryna.kontrimaite@bmw.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Tomas Mačiulis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Vaiva Balandytė
BMW serviso administatorė

+370 5 2740437
vaiva.balandyte@bmw.lt

Edvinas Neniškis
BMW serviso administratorius

+370 5 2740437
edvinas.neniskis@bmw.lt

Mindaugas Švedas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393142
mindaugas.svedas@bmw.lt

Rytis Kavaliauskas
Serviso konsultantas

+370 37 732336
rytis.kavaliauskas@bmw.lt

Justas Vaitekūnas
Serviso konsultantas

+370 37 732584
justas.vaitekunas@bmw.lt

Tomas Balčiūnas
Naudotų automobilių pardavėjas

+370 37 210500
tomas.balciunas@bmw.lt

Pijus Ivanovas
Naudotų automobilių pirkimų vadybininkas

+370 37 210500
pijus.ivanovas@bmw.lt