Mini servisas

Oficialiuose MINI serviso padaliniuose, įsikūrusiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, atliekamos visos Jūsų automobiliui reikalingos paslaugos: techninė apžiūra, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, visų automobilio dalių remontas, techninė pagalba kelyje (galiojanti visoje Europoje) bei papildoma garantija, kuri pratęsia gamyklinę garantiją iki 5 metų.

Registracija į servisą

Sertifikuoti meistrai

Nepriekaištingą paslaugų kokybę užtikrina sertifikuoti meistrai, atitinkantys aukščiausius MINI gamintojo keliamus darbų kokybės reikalavimus, inovatyvios technologijos bei naudojamos tik originalios detalės.

Originalios detalės

„Krasta Auto” prekiauja originaliomis MINI detalėmis ir aksesuarais. Tai garantuoja unikalius potyrius vairuojant bei kuriant iš tiesų individualų Jūsų automobilio įvaizdį. Ir visa tai laikantis pačių aukščiausių saugumo standartų.

Darbų garantija

Oficialiuose MINI serviso padaliniuose teikiama papildoma garantija, kuri pratęsia gamyklinę garantiją iki 5 metų. Originalioms detalėms taip pat taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo.

MINI specialūs pasiūlymai

Garantinis servisas

Įsigiję naują MINI automobilį mėgaukitės vairavimu be jokių rūpesčių. Tai garantuoja ne tik naujausios technologijos bei saugumo įranga, bet ir pilnas garantinių paslaugų paketas, užtikrinanatis profesionalų aptarnavimą oficialiuose MINI serviso padaliniuose. Nuo šiol visi MINI su pratęsta 5 metų garantija.

MINI Service Inclusive

Kartu su nauju MINI automobiliu siūlome Jums įsigyti ir aptarnavimo už fiksuotą kainą paslaugų paketus, galiojančius visame pasaulyje ir padengiančius pagrindines serviso paslaugas. MINI Service Inclusive paketai leis Jums mėgautis MINI automobiliu, negalvojant apie aptarnavimo kaštus, o MINI Repair Inclusive paketas pratęs Jūsų automobilio garantiją.

Papildomos serviso paslaugos

Pakaitinis
automobilis

Plačiau apie paslaugą

MINI pagalba kelyje

Plačiau apie paslaugą

Būklės fiksavimo sistema

Plačiau apie paslaugą

Kontaktai

Kęstutis Balčius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 388
kestutis.balcius@bmw.lt

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Registracija į servisą

+370 343 98745

Detalių skyrius

+370 343 98745

Pardavimų skyrius

+370 37 210500

Pardavimų skyrius

+370 46 344 944

Pardavimų skyrius

+370 343 98745

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Tomas Rizgelis
Automobilių pardavimų vadovas

+370 5 2740 440
tomas.rizgelis@bmw.lt

Dergilė Černiauskienė
Krasta Auto Vilnius
Direktorė

+370 5 2740 440
dergile.cerniauskiene@bmw.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas
Direktorius

+370 37 210 500
arturas.dambrauskas@bmw.lt

Algimantas Stanislauskas
Krasta Auto Klaipėda
Direktorius

+370 46 344 944
algimantas.stanislauskas@bmw.lt

Giedrius Naruševičius
Autoforumas Marijampolė
Direktorius

+370 343 98745
giedrius.narusevicius@autoforumas.lt

Martynas Daujotas
BMW ir MINI prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
martynas.daujotas@bmw.lt

Justina Ignatjevaitė
BMW ir MINI rinkodaros projektų vadovė

+370 5 2740 440
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Rasa Beiniūtė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 5 2740 440
rasa.beiniute@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Andrius Paškauskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
andrius.paskauskas@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 37 210503

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
andrius.zakarauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 46 236972

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@bmw.lt

Aurimas Valiukas
Klientų aptarnavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@autoforumas.lt

Registracija į servisą

+370 5 2740437

Registracija kėbulų remontui

+370 5 2077833

Mindaugas Ročys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.rocys@bmw.lt

Vita Šilinytė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2077835
vita.silinyte@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080300
banga.urboniene@bmw.lt

Benas Dziena
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740438
darius.piepolis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Deividas Pocius
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236972
deividas.pocius@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210 504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210503
elvina.stone@bmw.lt

Evaldas Rudzevičius
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
evaldas.rudzevicius@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Gediminas Gaidelis
Techninės priežiūros vadovas

+370 5 2740437
gediminas.gaidelis@bmw.lt

Gytis Panavas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393142
gytis.panavas@bmw.lt

Ignas Birbalas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@bmw.lt

Jevgenijus Potaškinas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2077 834
jevgenijus.potaskinas@bmw.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236 873
lauryna.kontrimaite@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@bmw.lt

Liudas Braždis
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393 141
liudas.brazdis@bmw.lt

Martynas Paleckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
martynas.peleckis@bmw.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Mindaugas Zuokas
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 612 48219
mindaugas.zuokas@bmw.lt

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

8 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
rytis.jancius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Tomas Mačiulis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Vaclovas Lebednykas
Gamybos vadovas

+370 46 236972
vaclovas.lebednykas@bmw.lt

Valentinas Visockas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
valentinas.visockas@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@bmw.lt

Vytautas Stankevičius
Automobilių pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt