Bandomasis Važiavimas

Užsiregistravus bandomajam važiavimui vadybininkas išsiaiškins jūsų norus bei lūkesčius, salone pademonstruos pageidaujamą išbandyti automobilį ir parinks tinkamiausią maršrutą. Po bandomojo važiavimo galima aptarti detalią modelio konfigūraciją, įsigijimo finansavimo bei automobilio draudimo klausimus. Jei jūsų pasirinkto BMW modelio bandomajam važiavimui suteikti negalime, susisieksime su jumis ir kartu rasime kompromisą.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

BMW specialūs pasiūlymai

BMW Naujienos

Kontaktai

Jelena Jakubovskienė
Naujų automobilių finansavimo ir draudimo specialistė

+370 667 16 426
jelena.jakubovskiene@inchcape.lt

Kasparas Černeckas
Naudotų automobilių finansavimo ir draudimo specialistas

+370 527 40 440
kasparas.cerneckas@bmw.lt

Kontaktai korespondencijai

+370 5 2740 440
office@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 5 2740437

Registracija į servisą

+370 46 236 972

Registracija į servisą

+370 37 210 503

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Pardavimų skyrius

+370 669 79519

Pardavimų skyrius

+370 669 79520

Pardavimų skyrius

+370 649 53016

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Registracija kėbulų remontui

+370 5 2077 833

Manfredas Selivončikas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
manfredas.selivoncikas@bmw.lt

Toma Jurkštaitė
BMW automobilių pardavimų vadybininkė

+370 649 53016
toma.jurkstaite@bmw.lt

Edita Sabuk
MINI automobilių pardavimų vadybininkė

+370 649 53016
edita.sabuk@bmw.lt

Aleksandr Samanin

Aleksandr Šamanin
BMW ir MINI automobilių pardavimo vadybininkas

+370 649 53016
aleksandr.samanin@bmw.lt

Mindaugas Rocys

Mindaugas Ročys
BMW/MINI automobilių pardavimo vadybininkas

+370 649 53016
mindaugas.rocys@bmw.lt

Einoras Danielius Linčiauskas

Einoras Danielius Linčiauskas
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 649 53016
einoras.linciauskas@bmw.lt

Armandas Vinciūnas
Naudotų automobilių pirkimo vadybininkas

+370 649 53016
armandas.vinciunas@bmw.lt

Arnoldas Žulys
BMW automobilių pardavimų vadybininkas

+370 649 53016
arnoldas.zulys@bmw.lt

Živilė Baltulionytė-Leonavičienė
Marketingo ir klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 440
zivile.baltulionyte@bmw.lt

Karolis Mickus
Naudotų automobilių pardavimo vadovas

+370 649 53016
karolis.mickus@bmw.lt

Lina Paulauskė
Krasta Auto Vilnius atstovybės vadovė

+370 5 2740 440
lina.paulauske@bmw.lt

Mantas Balsys
Serviso tinklo vystymo vadovas

mantas.balsys@bmw.lt

Joris Kepežinskas
BMW Driving Experience projekto vadovas

+370 686 06204
joris.kepezinskas@bmw.lt

Aristidas Drūtys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aristidas.drutys@bmw.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 669 79519
aurimas.luza@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 5 2740 437
gedas.kukauskas@bmw.lt

Vaiva Balandytė
BMW serviso administratorė

+370 5 2740 437
vaiva.balandyte@bmw.lt

Jonas Statkauskas
Serviso paslaugų administratorius

+370 46 236972
jonas.statkauskas@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 274 0438
darius.piepolis@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080 300
banga.urboniene@bmw.lt

Justas Jonauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 19
justas.jonauskas@bmw.lt

Almantas Rudys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2077835
almantas.rudys@bmw.lt

Artūr Pataškin
Greitojo serviso aptarnavimo paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2031512
artur.pataskin@bmw.lt

Vytautas Stanelis
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393141

Vaiva Balandytė
BMW serviso administatorė

+370 5 2740437
vaiva.balandyte@bmw.lt

Edvinas Neniškis
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

+370 649 53016
edvinas.neniskis@bmw.lt

Džiugas Radžius
Krasta Auto Klaipėda direktorius

+370 46 390 790
dziugas.radzius@bmw.lt

Vytautas Stankevičius
Pardavimų vadovas

+370 669 79519
vytautas.stankevicius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Raimonda Garšvaitė
Salono serviso administratorė

raimonda.garsvaite@bmw.lt

Deividas Tuskevičius
Krasta Auto Kaunas direktorius

+370 620 12 370
deividas.tuskevicius@bmw.lt

Andrius Jonaitis
Automobilių pardavimo ir marketingo vadovas

+370 669 79520
andrius.jonaitis@bmw.lt

Arūnas Valutkevičius
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

+370 633 63195
arunas.valutkevicius@bmw.lt

Dovydas Degutis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 669 79520
dovydas.degutis@bmw.lt

Kotryna Rakauskaitė
BMW, MINI ir Motorrad marketingo projektų vadovė

+370 694 73 630
kotryna.rakauskaite@bmw.lt

Žygimantė Balčiūnaitė
Klientų patirties valdymo specialistė

zygimante.balciunaite@bmw.lt

Justinas Regelskis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236873
justinas.regelskis@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Dominykas Maršalka
Detalių pardavimo vadybininkas

+37052740443
dominykas.marsalka@bmw.lt

Vytautas Satkevičius
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
vytautas.satkevicius@bmw.lt

Krasta Auto Vilnius
Ozo g. 10A

+370 5 274 04 37
vilnius.servisas@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Darius Vareikis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 669 79520
darius.vareikis@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Tatjana Čepononienė
Salono serviso administratorė

tatjana.cepononiene@bmw.lt

Kęstutis Balčius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210 503
kestutis.balcius@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210 503
linas.bacevicius@bmw.lt

Dovydas Kauneckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
dovydas.kauneckis@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Tomas Mačiulis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 669 79519
tomas.maciulis@bmw.lt

Vaclovas Lebednykas
Gamybos vadovas

+370 46 236 972
vaclovas.lebednykas@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 584
vytautas.kunickas@bmw.lt

Rytis Kavaliauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210 503
rytis.kavaliauskas@bmw.lt

Justas Vaitekūnas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210 503
justas.vaitekunas@bmw.lt

Mindaugas Švedas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393142
mindaugas.svedas@bmw.lt

Rimgaudas Dudinskas
Naudotų automobilių pardavėjas

+370 65 004 441
rimgaudas.dudinskas@bmw.lt

Pijus Ivanovas
Naudotų automobilių pirkimų vadybininkas

+370 65 004 441
pijus.ivanovas@bmw.lt

Justina Kulytė
Klientų patirties valdymo specialistė

+370 372 10 503
justina.kulyte@bmw.lt

Arvidas Tribichyus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
arvidas.tribichyus@bmw.lt

Ernestas Valkauskas
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

+370 659 90073
ernestas.valkauskas@inchcape.lt