Bandomasis Važiavimas

Užsiregistravus bandomajam važiavimui vadybininkas išsiaiškins jūsų norus bei lūkesčius, salone pademonstruos pageidaujamą išbandyti automobilį ir parinks tinkamiausią maršrutą. Po bandomojo važiavimo galima aptarti detalią modelio konfigūraciją, įsigijimo finansavimo bei automobilio draudimo klausimus. Jei jūsų pasirinkto BMW modelio bandomajam važiavimui suteikti negalime, susisieksime su jumis ir kartu rasime kompromisą.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

BMW specialūs pasiūlymai

BMW Naujienos

Kontaktai

Registracija į servisą

+370 5 2740437

Registracija į servisą

+370 46 236 972

Registracija į servisą

+370 37 210 503

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Pardavimų skyrius

+370 37 210 500

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Manfredas Selivončikas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
manfredas.selivoncikas@bmw.lt

Registracija kėbulų remontui

+370 5 2077 833

Mantas Balsys
Krasta Auto Vilnius atstovybės vadovas

+370 5 2740 440
mantas.balsys@bmw.lt

Džiugas Radžius
Krasta Auto Klaipėda direktorius

+370 46 390 790
dziugas.radzius@bmw.lt

Martynas Daujotas
BMW ir MINI pardavimų ir marketingo vadovas

+370 5 2740 440
martynas.daujotas@bmw.lt

Vytautas Stankevičius
Pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210 503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Andrius Jonaitis
Automobilių pardavimo ir marketingo vadovas

+370 37 210500
andrius.jonaitis@bmw.lt

Toma Jurkštaite
BMW automobilių pardavimų vadybininkė

+370 663 57874
toma.jurkstaite@bmw.lt

Dovydas Degutis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
dovydas.degutis@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Almantas Rudys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2077835
almantas.rudys@bmw.lt

Dominykas Maršalka
Serviso skyriaus administratorius

+37052720437
dominykas.marsalka@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Edita Sabuk
Serviso skyriaus administratorė

+370 5 2740437
edita.sabuk@bmw.lt

Dovydas Kauneckis
Detalių pardavimo vadybininkas

+37052740443
dovydas.kauneckis@bmw.lt

Justas Jonauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 19
justas.jonauskas@bmw.lt

Vytautas Satkevičius
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
vytautas.satkevicius@bmw.lt

Artūr Pataškin
Greitojo serviso aptarnavimo paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2031512
artur.pataskin@bmw.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@bmw.lt

Martynas Daujotas
BMW ir MINI prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
office@bmw.lt

Justina Ignatjevaitė
BMW ir MINI rinkodaros projektų vadovė

+370 5 2740 440
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Krasta Auto Vilnius
Ozo g. 10A

+370 5 274 04 37
vilnius.servisas@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Matas Janušaitis
Diplomatinių pardavimų vadybininkas

+370 5 2740 440
matas.janusaitis@bmw.lt

Darius Vareikis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
darius.vareikis@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Jonas Statkauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972 , +370 46 461 018
jonas.statkauskas@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972 , +370 46 451 019
aurimas.luza@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080 300
banga.urboniene@bmw.lt

Benas Dziena
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 274 0438
darius.piepolis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Deividas Pocius
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236 972
deividas.pocius@bmw.lt

Jurgita Marksaitė
Serviso administratorė

+370 37 210 503
jurgita.marksaite@bmw.lt

Gytis Panavas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393 142
gytis.panavas@bmw.lt

Kęstutis Balčius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 388
kestutis.balcius@bmw.lt

Justinas Regelskis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236873
justinas.regelskis@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 734 479
linas.bacevicius@bmw.lt

Martynas Peleckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
martynas.peleckis@bmw.lt

Mindaugas Ročys
BMW/MINI automobilių pardavimo vadybininkas

+370 655 26963
mindaugas.rocys@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Aleksandr Šamanin
BMW ir MINI automobilių pardavimo vadybininkas

+370 691 36116
aleksandr.samanin@bmw.lt

Tomas Mačiulis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Vaclovas Lebednykas
Gamybos vadovas

+370 46 236 972
vaclovas.lebednykas@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 584
vytautas.kunickas@bmw.lt