Aksesuarai ir detalės
BMW motociklams

Originalios
dalys

BMW motociklas išliks unikaliu

„Krasta Auto“ prekiauja tik originaliomis BMW motociklų detalėmis. Jas įsigyti ir apžiūrėti galite visuose salonuose arba užsisakyti el. parduotuvėje. Originalioms detalėms taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo.

Daugiau informacijos

Mottorad
Ride

Stilius ir saugumas

Speciali motociklininko amunicija nėra vien tik atpažįstamo stiliaus dalis, tai svarbios, saugumą užtikrinančios detalės. Kokybiškas šalmas, pirštinės, batai, specialios kaklo ir nugaros apsaugos, apsauginiai akiniai ženkliai sumažina traumų riziką. O specialios technologijos striukės, kelnės, kombinezonai, apatiniai rūbai ir batai užtikrina kelionės patogumą bet kokiu oru.

Daugiau informacijos

Motorrad
Style

Aktyviam laisvalaikiui

Motociklininkų taip vertinama judėjimo laisvė įkvėpė ir aktyvaus laisvalaikio rūbų bei aksesuarų kolekciją. Originalūs, išskirtinio dizaino „BMW Motorrad” kūriniai tęsia nepriekaištingos kokybės tradicijas bei leidžia mėgautis BMW vertybėmis net ir nulipus nuo plieninio žirgo.

Daugiau informacijos

BMW Motorrad Care

BMW MOTORRAD CARE PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Pasirūpinkite savo motociklu. Originalios BMW priežiūros priemonės padės išlaikyti Jūsų motociklą visuomet puikios būklės. Rinkitės iš plataus priežiūros priemonių sąrašo – juos sukurti įkvėpė išskirtiniai BMW motociklai.

Daugiau informacijos