BMW motociklų servisas

BMW prekės ženklas simbolizuoja aistringą dėmesį kokybei ir meistrišką naujų technologijų taikymą. Su tokiu pat precizišku atsidavimu veikia ir techninio aptarnavimo centrai bei servisai, kuriuose sertifikuoti meistrai rūpinasi BMW kokybės garantija. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje įsikūrę BMW salonai ne tik demonstruoja naujausių BMW motociklų pasiūlą, bet ir teikia pagrindines serviso paslaugas: techninę apžiūrą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, visų motociklo dalių remontą.

Registracija į servisą

Sertifikuoti meistrai

BMW motociklas – unikalus, originalią koncepciją deklaruojantis inžinerinis kūrinys. Tad jo techninę priežiūrą rekomenduojame patikėti sertifikuotiems BMW serviso meistrams, atitinkantiems aukščiausius gamintojo keliamus darbų kokybės reikalavimus.

Originalios detalės

„Krasta Auto“ prekiauja tik originaliomis BMW motociklų detalėmis ir aksesuarais. Originalios ir sertifikuotos dalys – būtina sąlyga kokybei ir nepriekaištingam motociklo valdymui užtikrinti bei pagarba BMW koncerno standartams.

Darbų garantija

Originalioms detalėms taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo, išskyrus detalėms, kurios dėl intensyvaus naudojimo paprastai savaime nusidėvi greičiau nei per 2 metus.

Papildomos BMW serviso paslaugos

Garantinis servisas

BMW AG gaminamiems motociklams suteikiama 24 mėnesių gamyklinė garantija yra svarus patikinimas, kad motociklas, kurį vairuojate yra kokybiškas, o jo garantinis servisas atitinka visus gamintojo keliamus reikalavimus. BMW taip pat suteikia 6 mėnesių garantiją BMW motociklininkų aprangai ir jos aksesuarams. Pasibaigus 6 mėnesių garantijos periodui motociklininkų aprangai ir jos aksesuarams suteikiama papildoma 18 mėnesių garantija, dengianti defektus atsiradusius tik dėl gamintojo kaltės.

Motociklo saugojimas žiemos sezonu

Jei baigiantis šiltajam sezonui ir artėjant žiemai tenka spręsti motociklo laikymo problemą, kreipkitės į BMW Motorrad atstovus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Čia dirbantys specialistai pasirengę ne tik saugoti jūsų plieninį žirgą 6 mėnesius idealiomis sąlygomis, bet ir pasirūpinti jo techninės būklės patikra, baterijos palaikymu. Daugiau informacijos apie visas saugojimo paketo paslaugas suteiks serviso vadybininkai.

Kontaktai

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Pardavimų skyrius

+370 37 732 388

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Dergilė Černiauskienė
Krasta Auto Vilnius
Direktorė

+370 5 2740440
dergile.cerniauskiene@bmw.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas
Direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@bmw.lt

Algimantas Stanislauskas
Krasta Auto Klaipėda
Direktorius

+370 46 344944
algimantas.stanislauskas@bmw.lt

Martynas Daujotas
BMW ir MINI prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
martynas.daujotas@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Andrius Jonaitis
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
andrius.jonaitis@bmw.lt

Andrius Paškauskas
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
andrius.paskauskas@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 37 210503

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
andrius.zakarauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 46 236972

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 5 2740 437

Benas Dziena
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Darius Vareikis
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
darius.vareikis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Mindaugas Ročys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 439
mindaugas.rocys@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Deividas Pocius
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236 972
deividas.pocius@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210 504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Tomas Mačiulis
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Tomas Rizgelis
BMW motociklų pardavimų vadovas

+370 5 2740 440
tomas.rizgelis@bmw.lt

Einoras Danielius Linčiauskas
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
einoras.linciauskas@bmw.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210 503
elvina.stone@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Ignas Birbalas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@bmw.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@bmw.lt

Martynas Paleckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
martynas.peleckis@bmw.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Mindaugas Zuokas
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 612 48219
mindaugas.zuokas@bmw.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
rytis.jancius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Valentinas Visockas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
valentinas.visockas@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@bmw.lt

Vytautas Stankevičius
BMW motociklų pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt

Pagalba
kelyje

Plačiau apie paslaugą