BMW motociklų servisas

BMW prekės ženklas simbolizuoja aistringą dėmesį kokybei ir meistrišką naujų technologijų taikymą. Su tokiu pat precizišku atsidavimu veikia ir techninio aptarnavimo centrai bei servisai, kuriuose sertifikuoti meistrai rūpinasi BMW kokybės garantija. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje įsikūrę BMW salonai ne tik demonstruoja naujausių BMW motociklų pasiūlą, bet ir teikia pagrindines serviso paslaugas: techninę apžiūrą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, visų motociklo dalių remontą.

Registracija į servisą

Sertifikuoti meistrai

BMW motociklas – unikalus, originalią koncepciją deklaruojantis inžinerinis kūrinys. Tad jo techninę priežiūrą rekomenduojame patikėti sertifikuotiems BMW serviso meistrams, atitinkantiems aukščiausius gamintojo keliamus darbų kokybės reikalavimus.

Originalios detalės

„Krasta Auto“ prekiauja tik originaliomis BMW motociklų detalėmis ir aksesuarais. Originalios ir sertifikuotos dalys – būtina sąlyga kokybei ir nepriekaištingam motociklo valdymui užtikrinti bei pagarba BMW koncerno standartams.

Darbų garantija

Originalioms detalėms taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo, išskyrus detales, kurios dėl intensyvaus naudojimo paprastai savaime nusidėvi greičiau nei per 2 metus.

Papildomos BMW serviso paslaugos

Garantinis servisas

BMW AG gaminamiems motociklams suteikiama 24 mėnesių gamyklinė garantija yra svarus patikinimas, kad motociklas, kurį vairuojate yra kokybiškas, o jo garantinis servisas atitinka visus gamintojo keliamus reikalavimus.

Aksesuarai jūsų motociklui

Jūsų motociklui galime pasiūlyti įvairiausių aksesuarų. Elektroninėje parduotuvėje galite rasti naujausias aprangos kolekcijas bei visus reikalingus priedus Jūsų transporto priemonei. BMW taip pat suteikia 6 mėnesių garantiją BMW motociklininkų aprangai ir jos aksesuarams. Pasibaigus 6 mėnesių garantijos periodui motociklininkų aprangai ir jos aksesuarams suteikiama papildoma 18 mėnesių garantija, dengianti defektus atsiradusius tik dėl gamintojo kaltės.

Kontaktai

Registracija į servisą

+370 5 2740 437

Registracija į servisą

+370 37 210503

Registracija į servisą

+370 46 236972

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Pardavimų skyrius

+370 37 732 388

Mantas Balsys

Mantas Balsys
Krasta Auto Vilnius atstovybės vadovas

+370 5 2740 440
mantas.balsys@bmw.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@bmw.lt

Džiugas Radžius
Krasta Auto Klaipėda direktorius

+370 46 390 790
dziugas.radzius@bmw.lt

Martynas Daujotas

Martynas Daujotas
BMW ir MINI prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
martynas.daujotas@bmw.lt

Justina Ignatjevaitė
Marketingo vadovė Baltijos šalims

+370 5 2740 440
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Joris Kepežinskas
BMW MINI ir Motorrad rinkodaros vadovas

+370 68606204
joris.kepezinskas@bmw.lt

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Dovydas Kauneckis
Detalių pardavimo vadybininkas

+37052740443
dovydas.kauneckis@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Edita Sabuk
Serviso skyriaus administratorė

+370 5 2740437
edita.sabuk@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 274 0438
darius.piepolis@bmw.lt

Dominykas Maršalka
Serviso skyriaus administratorius

+37052720437
dominykas.marsalka@bmw.lt

Justas Jonauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 19
justas.jonauskas@bmw.lt

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Vytautas Stankevičius
Pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt

Andrius Jonaitis
BMW motociklų pardavimo vadovas

+370 37 210500
andrius.jonaitis@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080 300
banga.urboniene@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Almantas Rudys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2077835
almantas.rudys@bmw.lt

Kęstutis Balčius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 388
kestutis.balcius@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@bmw.lt

Benas Dziena
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Darius Vareikis
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
darius.vareikis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Deividas Pocius
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236 972
deividas.pocius@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210 504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Tomas Mačiulis
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Einoras Danielius Linčiauskas

Einoras Danielius Linčiauskas
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
einoras.linciauskas@bmw.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210 503
elvina.stone@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@bmw.lt

Martynas Peleckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
martynas.peleckis@bmw.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@bmw.lt