Keliauti motociklu – nuostabu. Ypač žinant, kad ir kur nuklystumėte, Europos keliuose visada galėsite naudotis pagalbos kelyje paslauga. Nuleidus padangą, nedidelių nesklandumų, transportavimo iki artimiausio serviso bei kitais atvejais skambinkite telefonu:

+370 5 210 4849

BMW Mobile care

Jūs galite naudotis BMW Mobile Care paketu jei:

  • Jūsų BMW pirmą kartą užregistruotas ne anksčiau 2009.01.01 (Jūs nebūtinai turite būti pirmasis automobilio savininkas – daugiau informacijos rasite čia);
  • nuo pirmosios automobilio registracijos praėjo mažiau nei 5 metai;

Gedimo apibrėžimas – gedimas yra transporto priemonės veikimo sutrikimas, dėl kurio neįmanoma tęsti kelionės.

BMW Mobile Care paslaugos:

PAGALBA KELYJE

Dažniausiai mūsų specialistai galės padėti telefonu, tačiau jei jums reikalinga pagalba vietoje, suorganizuosime, kad pasirinktas paslaugų teikimo partneris suteiktų pagalba kelyje, be to, pasirūpinsime išlaidomis (ne daugiau kaip 100 eurų). Svarbu: vadovaujantis įstatymais, kelyje suteikiamos paslaugos apima tik su transporto priemonės mobilumu susijusius darbus. Techninės priežiūros, nusidėvėjusių dalių taisymo, nuodugnaus patikrinimo ir atsarginių dalių pristatymo darbus gali vykdyti tik BMW paslaugų tiekimo partneris.

PAGALBA NULEIDUS PADANGĄ

Jei nuleido padangą, galime suteikti būtinąją pagalbą kelyje. Jei padangos pagamintos taikant „RunFlat“ technologiją, tolesnės BMW Mobile Care paslaugos bus suteiktos tokiu atveju, jei per 4 valandas nebus pristatytos naujos padangos (išlaidos už naujas padangas neįskaičiuotos).

PAGALBA NEDIDELIŲ NESKLANDUMŲ ATVEJU

Padėsime Jums jei pametėte raktelį, įsipylėte netinkamų degalų ar degalų bakas yra tuščias. Tačiau tokiais atvejais negalime padengti išlaidų, susijusių su vietoje teikiama pagalba ar papildomomis mobilumo paslaugomis.

TRANSPORTAVIMAS IKI ARTIMIAUSIO BMW SERVISO

Jei vietoje gedimo pašalinti nepavyksta, mes pasirūpinsime, kad būtų padengtos transportavimo iki artimiausio BMW paslaugų teikimo centro išlaidos.

TAKSI IŠLAIDOS

Jei įvykus gedimui, Jums prireikia taksi, pasirūpinsime, kad būtų padengtos vienos ar kelių kelionių taksi išlaidos (didžiausia bendra suma – 65 eurai).

VIEŠBUČIO PASLAUGOS

Jei dėl gedimo tektų nakvoti viešbutyje, padengsime visų transporto priemonės keleivių viešbučio išlaidas, kol bus baigti remonto darbai arba ne ilgiau kaip už 4 naktis (viešbučio kategorija – ne daugiau kaip 4 žvaigždutės) su sąlyga, kad vieta, kurioje įvyko gedimas, yra ne daugiau kaip už 50 km nuo jūsų gyvenamosios vietos.

TRANSPORTO PRIEMONĖS NUOMA

Mes padengsime išlaidas už nuomotą transporto priemonę, kol remontas bus baigtas. Lietuvoje ne ilgiau kaip už 3 darbo dienas ir savaitgalį; užsienyje ne ilgiau kaip už 5 darbo dienas ir savaitgalį.

Papildomos BMW Mobile Care paslaugos:

Siekdami užtikrinti netrikdomą Jūsų mobilumą, be aukščiau aprašytų paslaugų, taip pat teikiame šias paslaugas.

Pavienės paslaugos arba kelių paslaugų kaina negali viršyti 500 eurų sumos vieno gedimo atveju.

KITŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ IŠLAIDOS KELIONĖS METU

Jei būtina, kai kurias atvejais, mes pasirūpinsime, kad būtų padengtos tolesnės kelionės arba kelionės namo išlaidos, jei pasirinksite traukinį, lėktuvą ar laivą – suma negali būti didesnė už nurodytąją pirmiau.

JŪSŲ BMW PAĖMIMAS

Jei grąžinant Jums BMW išlaidų padaugės, padengsime jas sumokėdami ne daugiau kaip pirmiau nurodytą sumą. Jei gedimas įvyko užsienyje, mes pasirūpinsime, kad automobilis būtų grąžintas per 10 darbo dienų (gabenimas keliomis transporto priemonėmis).

Sąlygos: laikas, sugaištas atliekant remonto darbus, skaičiuojant nuo atvykimo į remonto dirbtuves iki darbų baigimo, turi būti ilgesnis nei 3 dienos. Be to, atstumas nuo Jūsų gyvenamosios vietos iki vietos, kurioje įvyko gedimas, turi būti didesnis nei 100 km.