Vokietijos motociklų gamintoją „BMW Motorrad“ atstovaujanti bendrovė Lietuvoje „Krasta Auto“ praneša apie partnerystę su lenktynininku Vitu Lopiniu. Bendradarbiavimo rezultatas – unikalus atvejis Lietuvos sporto padangėje. Artėjančiose Baltijos valstybių motociklų plento žiedo varžybose į trasą su galinguoju „BMW M1000RR Competition“ motociklu išvažiuos oficialiai „Krasta Auto“ remiama komanda „BMW Motorrad Racing Lithuania“.

„Lietuvoje motociklų kultūra išgyvena tikrą pakilimą, todėl kasmet stebime vis didesnį vairuotojų srautą šalies keliuose. Kelionės motociklais yra savo populiarumo jau sulaukusi sritis, todėl džiugu, kad vis daugiau vairuotojų atranda ir sportinį važiavimą. „BMW Motorrad“ motociklai yra savo vardą užsitarnavęs pasirinkimas trasoje, todėl lenktynėse sportininkai gali mėgautis aukščiausios kokybės važiavimo patirtimi. Partneryste su profesionaliu lenktynininku Vitu Lopiniu siekiame ir toliau populiarinti motociklų sportą bei prisidėti prie Lietuvos vardo garsinimo pasaulyje“, – teigia BMW prekės ženklo vadovas Lietuvoje Martynas Daujotas.

„Krasta Auto“ artėjančiame Baltijos šalių motociklų plento žiedo čempionato sezone „BMW Motorrad Racing Lithuania“ komandai suteiks galimybę vairuoti pati galingiausią turimą modelį „BMW M1000RR Competition“. Šis „Superbike“ klasės motociklas išsiskiria savo dinamišku lengvumu bei svarbiausiais valdymo privalumais. Itin patikimi stabdžiai ir stabili važiuoklės elgsena leidžia įveikti net ir staigiausius posūkius.

Šio sezono Baltijos šalių čempionatą sudarys šeši lenktynių etapai, vyksiantys keturiose skirtingose trasose: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Slovakijoje.

„Galimybė dalyvauti labiausiai konkurencingose „Superbike“ rango varžybose ir būti remiamam „BMW Motorrad“ atstovų – ne tik didelė garbė, bet ir atsakomybė. Partnerystė su „Krasta Auto“ įpareigoja siekti aukščiausių sportinių rezultatų bet kurioje lenktynių trasoje. Kartu tai didžiulis įvykis ne tik man, bet ir visam motociklų sportui Lietuvoje. Tikiuosi, kad šis įvykis prisidės prie motosporto populiarinimo šalyje, o išaugusi konkurencija nudžiugins ne tik žiūrovus, bet ir lenktynių dalyvius“, – sako sporto asociacijos „Adrenalino centras“ vadovas Vitas Lopinys.

Kaip pastebi lenktynininkas, bendradarbiavimas prie šio sportinio projekto – unikalus įvykis Lietuvoje. Iki šiol nebuvo nė vienos lenktynininkų komandos, kuri turėtų tokį platų ir tiesioginį motociklų gamintojo atstovų palaikymą

„Tikime „BMW Motorrad Racing Lithuania“ komandos sėkme ir viliamės, kad iš čempionato grįšime su prizinėmis vietomis. Tiek Vito meistriškumas, tiek ir jo vairuojamo motociklo techninės savybės leidžia užtikrintai laukti lenktynių starto ir tikėtis svarbiausių pergalių“, – dalinasi Martynas Daujotas.

Nors artėjantis Baltijos šalių čempionatas yra svarbiausias „Adrenalino centro“ ir „Krasta Auto“ partnerystės rezultatas, abiejų šalių bendradarbiavimas tęsiasi jau 3 metus. Daugėjant motociklų entuziastų, atsiranda vis didesnis edukacinių veiklų bei aktyvaus vairavimo renginių poreikis. Norintiems pasitobulinti važiavimo įgūdžius, „Adrenalino centro“ ir „Krasta Auto“ atstovai organizuoja mokymus bei vairavimo ekstremaliomis sąlygomis seminarus.

Vitas Lopinys – daugkartinis Lietuvos čempionatų „Superbike“ motociklų klasėje prizininkas. Be to, sportininkas yra Lietuvos motociklų sporto federacijos Tarybos narys, plento žiedinių lenktynių teisėjas bei ekstremalaus motociklų valdymo įgūdžių mokymų instruktorius.

Kitos Krasta Auto naujienos