Bandomasis Važiavimas

Motociklas – tai gyvenimo būdas, BMW motociklas – išskirtinis gyvenimo būdas, neatsiejamas nuo drąsaus įvaizdžio, sportiško veržlumo, aistringo laisvės pomėgio. Kievienas BMW motociklo tipas deklaruoja savas vertybes, bet visi be išimties modeliai garantuoja nepriekaištingą valdymo malonumą ir išskirtinį dėmesį saugumui.
Jūsų valia rinktis, kokio tipo, serijos, modelio ir konfigūracijos bus jūsų naujasis BMW motociklas, o mūsų pareiga jums padėti. Užpildykite užklausos formą ir mes susisieksime su jumis bei susitarsime dėl bandomojo važiavimo.

Kontaktai

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Pardavimų skyrius

+370 37 732 388

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Pardavimų skyrius

+370 343 98745

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Detalių skyrius

+370 343 98745

Registracija į servisą

+370 343 98745

Aurimas Valiukas
Klientų aptarnavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@bmw.lt

Laurynas Sivilevičius
Generalinis direktorius

+370 5 2740440
laurynas.sivilevicius@bmw.lt

Dergilė Černiauskienė
Krasta Auto Vilnius
Direktorė

+370 5 2740440
dergile.cerniauskiene@bmw.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas
Direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@bmw.lt

Algimantas Stanislauskas
Krasta Auto Klaipėda
Direktorius

+370 46 344944
algimantas.stanislauskas@bmw.lt

Giedrius Naruševičius
Autoforumas Marijampolė
Direktorius

+370 343 98745
giedrius.narusevicius@autoforumas.lt

Martynas Daujotas
BMW ir MINI prekės ženklo vadovas

+370 615 29290
martynas.daujotas@bmw.lt

Justina Ignatjevaitė
BMW ir MINI rinkodaros projektų vadovė

+370 691 88210
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Rasa Skunčikienė
Komunikacijos vadovė

+370 636 85518
rasa.skuncikiene@modusgroup.lt

Dainius Pamerneckis
Administravimo paslaugų vadovas

+370 5 2740440
dainius.pamerneckis@bmw.lt

Danis Jarušas
BMW Motorrad Rinkodaros projektų vadovas

+370 652 60878
danis.jarusas@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Andrius Jonaitis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 650 60423
andrius.jonaitis@bmw.lt

Andrius Paškauskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 698 50199
andrius.paskauskas@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 37 210503

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
andrius.zakarauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 46 236972

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 5 2740 437

Benas Dziena
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Božena Jarmolo
Aksesuarų pardavimo vadybininkė

+370 5 2740 443
bozena.jarmolo@bmw.lt

Darius Vareikis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 614 77682
darius.vareikis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Mindaugas Ročys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 439
mindaugas.rocys@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Deividas Pocius
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236 972
deividas.pocius@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210 504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Tomas Mačiulis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Tomas Rizgelis
BMW automobilių pardavimų vadovas

+370 5 2740 440
tomas.rizgelis@bmw.lt

Einoras Danielius Linčiauskas
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 615 37573
einoras.linciauskas@bmw.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210 503
elvina.stone@bmw.lt

Evaldas Rudzevičius
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
evaldas.rudzevicius@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Gintaras Stadulis
Automobilių pardavėjas - konsultantas

+370 343 98745
gintaras.stadulis@autoforumas.lt

Gytis Mickus
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 624 15616
gytis.mickus@bmw.lt

Ignas Birbalas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@bmw.lt

Mindaugas Gumauskas
Klientų aptarnavimo vadybininkas

+370 343 98745
mindaugas.gumauskas@bmw.lt

Kęstutis Balčius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 388
kestutis.balcius@bmw.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@bmw.lt

Mantvydas Žilinskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 655 26963
mantvydas.zilinskas@bmw.lt

Martynas Paleckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
martynas.peleckis@bmw.lt

Matas Janušaitis
Diplomatinių pardavimų vadybininkas

+370 5 2740 440
matas.janusaitis@bmw.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Mindaugas Zuokas
Klientų aptarnavimo vadybininkas

+370 612 48219
mindaugas.zuokas@bmw.lt

Regimantas Raguotis
BMW verslo klientų vadybininkas

+370 5 2740 440
regimantas.raguotis@bmw.lt

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
rytis.jancius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Valentinas Visockas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
valentinas.visockas@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@bmw.lt

Vytautas Stankevičius
Pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt