BŪK TAS, KURIS IŠDRĮS.
BMW X2 DABAR
TIK 299 €/MĖN.

Pasiūlymas galioja iki liepos 30 d.
REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI
PERŽIŪRĖTI PASIŪLYMĄ

Žavusis BMW X2 – tobulas ir stilingas miesto automobilis, į kurį tilps viskas, be ko negalite išsiversti. Tai automobilis, prisitaikantis prie jūsų gyvenimo būdo ir suteikiantis dvigubai daugiau veržlumo, komforto ir vairavimo malonumo. BMW X2 leis jums dvigubai daugiau ir jūsų kelionės visuomet bus kupinos naujų įspūdžių.

Ypatingas pasiūlymas

BMW X2 su M Sport paketu ir 5 metų garantija tik 35 490 Eur arba 299 Eur/mėn.

M Sport paketas suteikia dar daugiau atletiškumo. Tam pasiekti panaudota daugybė M specifinių detalių automobilio eksterjere ir interjere. Eksterjero akcentai yra išskirtinio dizaino priekinis bamperis, kėbulo spalvos šoniniai slenksčiai su Dark Shadow metaliko intarpais ir sportiški 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai. Rafinuoti akcentai interjerui suteikia stilingą modernią aplinką.

REGISTRUOTIS SUSITIKIMUI PERŽIŪRĖTI PASIŪLYMĄ

Bandomasis Važiavimas

Užsiregistravus bandomajam važiavimui vadybininkas išsiaiškins jūsų norus bei lūkesčius, salone pademonstruos pageidaujamą išbandyti automobilį ir parinks tinkamiausią maršrutą. Po bandomojo važiavimo galima aptarti detalią modelio konfigūraciją, įsigijimo finansavimo bei automobilio draudimo klausimus. Jei jūsų pasirinkto BMW modelio bandomajam važiavimui suteikti negalime, susisieksime su jumis ir kartu rasime kompromisą.

Dizainas.

Unikalus ir atpažįstamas

Iš pirmo žvilgsnio atpažįstami BMW bruožai išryškinti ir pirmajame BMW X2 – jis užtikrintas savo jėgomis ir tai aiškiai parodo. Tai idealus automobilis tiems, kurie nori atrasti kažką naujo ir išsiskirti minioje. Ekspresyvi forma, grakštūs kontūrai, sportiško „coupe“ bruožai, aerodinaminiai elementai ir dar daugiau. Nuo ratų iki stogo.

APŽIŪRĖTI

BMW X2
KATALOGAS

ATSISIŲSTI

KONTAKTAI

Karolis Dagelis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
karolis.dagelis@bmw.lt

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Pardavimų skyrius

+370 37 210 500

Registracija į servisą

+370 5 2740 437

Registracija kėbulų remontui

+370 5 2077 833

Registracija į servisą

+370 37 210 503

Edita Sabuk
BMW serviso skyriaus administratorė

+370 5 2740437
edita.sabuk@bmw.lt

Justas Jonauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 19
justas.jonauskas@bmw.lt

Artūr Pataškin
Serviso administratorius

+370 5 2740437
artur.pataskin@bmw.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas
Direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@bmw.lt

Martynas Daujotas
BMW ir MINI prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
martynas.daujotas@bmw.lt

Justina Ignatjevaitė
BMW ir MINI rinkodaros projektų vadovė

+370 5 2740 440
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Krasta Auto Vilnius
Ozo g. 10A

+370 5 274 04 37
vilnius.servisas@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Darius Vareikis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
darius.vareikis@bmw.lt

Andrius Jonaitis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
andrius.jonaitis@bmw.lt

Andrius Paškauskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
andrius.paskauskas@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 46 236 972

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 733 754
andrius.zakarauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972 , +370 46 461 018
aurimas.krolis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972 , +370 46 451 019
aurimas.luza@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080 300
banga.urboniene@bmw.lt

Benas Dziena
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 274 0438
darius.piepolis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Deividas Pocius
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236 972
deividas.pocius@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210 503
elvina.stone@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Gediminas Gaidelis
Techninės priežiūros vadovas

+370 5 2740 437
gediminas.gaidelis@bmw.lt

Mantvydas Žilinskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
mantvydas.zilinskas@bmw.lt

Gytis Mickus
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
gytis.mickus@bmw.lt

Gytis Panavas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393 142
gytis.panavas@bmw.lt

Ignas Birbalas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 461 017 , +370 65 591 466
ignas.birbalas@bmw.lt

Matas Janušaitis
Diplomatinių pardavimų vadybininkas

+370 5 2740 440
matas.janusaitis@bmw.lt

Kęstutis Balčius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 388
kestutis.balcius@bmw.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 734 479
linas.bacevicius@bmw.lt

Liudas Braždis
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393 141
liudas.brazdis@bmw.lt

Martynas Paleckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
martynas.peleckis@bmw.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Mindaugas Ročys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740439
mindaugas.rocys@bmw.lt

Mindaugas Zuokas
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 612 48219
mindaugas.zuokas@bmw.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 336
rytis.jancius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210 503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Tomas Mačiulis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Tomas Rizgelis
BMW automobilių pardavimų vadovas

+370 5 2740 440
tomas.rizgelis@bmw.lt

Vaclovas Lebednykas
Gamybos vadovas

+370 46 236 972
vaclovas.lebednykas@bmw.lt

Valentinas Visockas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
valentinas.visockas@bmw.lt

Vita Šilinytė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2077 835
vita.silinyte@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 584
vytautas.kunickas@bmw.lt

Vytautas Stankevičius
Pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt