Krasta Auto BMW servisas

Oficialiuose BMW serviso padaliniuose, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir  Marijampolėje, atliekamos visos automobiliui reikalingos paslaugos: techninė apžiūra, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, visų automobilio dalių remontas, visoje Europoje galiojanti techninė pagalba kelyje bei papildoma garantija, kuri pratęsia gamyklinę garantiją iki 5 metų.

Registracija į servisą

Sertifikuoti meistrai

Kiekvienas BMW automobilis sukurtas itin atsakingai, tad ir jo priežiūrai reikia BMW profesionalų sukauptos praktinės patirties bei įgūdžių. Sertifikuoti BMW serviso meistrai atitinka aukščiausius gamintojo keliamus darbų kokybės reikalavimus.

Originalios detalės

„Krasta Auto“ prekiauja tik originaliomis BMW detalėmis ir aksesuarais. Idealiai jūsų automobiliui tinkančios dalys bei aksesuaraia – tai vairavimo malonumo garantas ir pagarba automobilio kokybei bei BMW koncerno standartams.

Darbų garantija

Oficialiuose BMW servisuose teikiama papildoma garantija, kuri pratęsia gamyklinę garantiją iki 5 metų. Originalioms detalėms taip pat taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo.

BMW specialūs pasiūlymai

Garantinis servisas

Naujas BMW automobilis – nepaprastas vairavimo malonumas be jokių rūpesčių. Tai garantuoja ne tik gamintojo aistra inovatyvioms technologijoms, bet ir dviejų metų garantija visiems BMW automobiliams be ridos apribojimų. Pilnas garantinių paslaugų paketas užtikrina profesionalų aptarnavimą oficialiame BMW servise. Aukščiausių standartų įrodymas – naujas BMW 5 serijos modelis, diktuojantis naujas žaidimo taisykles – jis nuo šiol su 5 metų garantija.

Mobilaus meistro paslauga

Savo laiką skirkite sau, o jūsų BMW pasirūpins „Krasta Auto“ profesionalai. Jei prireikė atvykti į servisą, tačiau tam vis nerandate laiko, skambinkite mums arba registruokitės internetu. Gavę užsakymą mes paimsime ir pristatysime automobilį į servisą Vilniuje, Kaune arba Klaipėdoje, o grąžinsime į Jums patogią vietą. Atkreipiame dėmesį, kad ši paslauga teikiama tik eksploatuojamoms transporto priemonėms.

Papildomos BMW serviso paslaugos

Pakaitinis
automobilis

Plačiau apie paslaugą

Pagalba
kelyje

Plačiau apie paslaugą

Automobilio
paėmimas

Plačiau apie paslaugą

Service
Inclusive

Plačiau apie paslaugą

BMW atšaukimų registracija

Oficialių atšaukimų metu konkrečių modelių savininkai kviečiami atvykti į gamintojų atstovų servisą automobilio patikrai.
Pasitikrinkite, ar Jūsų automobiliui galioja BMW AG paskelbti techniniai patobulinimai. Įveskite savo automobilio duomenis
ir mes su Jumis susisieksime.

Pildyti registracijos formą

 

Kontaktai

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Detalių skyrius

+370 343 98745

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Pardavimų skyrius

+370 343 98745

Pardavimų skyrius

+370 37 210 500

Registracija į servisą

+370 343 98745

Registracija į servisą

+370 5 2740 437

Registracija kėbulų remontui

+370 5 2077 833

Registracija į servisą

+370 37 210 503

Sibile Balaišytė
Serviso administratorė

+370 5 2740437
sibile.balaisyte@bmw.lt

Justas Jonauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 19
justas.jonauskas@bmw.lt

Artūr Pataškin
Serviso administratorius

+370 5 2740437
artur.pataskin@bmw.lt

Dergilė Černiauskienė
Krasta Auto Vilnius
Direktorė

+370 5 2740 440
dergile.cerniauskiene@bmw.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas
Direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@modusgroup.lt

Algimantas Stanislauskas
Krasta Auto Klaipėda
Direktorius

+370 46 344944
algimantas.stanislauskas@bmw.lt

Giedrius Naruševičius
Autoforumas Marijampolė
Direktorius

+370 343 98745
giedrius.narusevicius@autoforumas.lt

Martynas Daujotas
BMW ir MINI prekės ženklo vadovas

+370 615 29290
martynas.daujotas@bmw.lt

Justina Ignatjevaitė
BMW ir MINI rinkodaros projektų vadovė

+370 5 2740 440
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Rasa Skunčikienė
Komunikacijos vadovė

+370 636 85518
rasa.skuncikiene@modusgroup.lt

Krasta Auto Vilnius
Ozo g. 10A

+370 5 274 04 37
vilnius.servisas@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Darius Vareikis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
darius.vareikis@bmw.lt

Andrius Jonaitis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
andrius.jonaitis@bmw.lt

Andrius Paškauskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
andrius.paskauskas@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 46 236 972

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 733 754
andrius.zakarauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972 , +370 46 461 018
aurimas.krolis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972 , +370 46 451 019
aurimas.luza@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080 300
banga.urboniene@bmw.lt

Benas Dziena
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 274 0438
darius.piepolis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Deividas Pocius
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236 972
deividas.pocius@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210 503
elvina.stone@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Gediminas Gaidelis
Techninės priežiūros vadovas

+370 5 2740 437
gediminas.gaidelis@bmw.lt

Aurimas Valiukas
Klientų aptarnavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@autoforumas.lt

Gintaras Stadulis
Automobilių pardavėjas - konsultantas

+370 343 98745
gintaras.stadulis@autoforumas.lt

Mantvydas Žilinskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
mantvydas.zilinskas@bmw.lt

Gytis Mickus
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
gytis.mickus@bmw.lt

Gytis Panavas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393 142
gytis.panavas@bmw.lt

Ignas Birbalas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 461 017 , +370 65 591 466
ignas.birbalas@bmw.lt

Jevgenijus Potaškinas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2077 834
jevgenijus.potaskinas@bmw.lt

Regimantas Raguotis
BMW verslo klientų vadybininkas

+370 5 2740 440
regimantas.raguotis@bmw.lt

Matas Janušaitis
Diplomatinių pardavimų vadybininkas

+370 5 2740 440
matas.janusaitis@bmw.lt

Kęstutis Balčius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 388
kestutis.balcius@bmw.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 734 479
linas.bacevicius@bmw.lt

Liudas Braždis
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393 141
liudas.brazdis@bmw.lt

Martynas Paleckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
martynas.peleckis@bmw.lt

Dainius Pamerneckis
Administravimo paslaugų vadovas

+370 5 2740 440
dainius.pamerneckis@modusgroup.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Mindaugas Ročys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.rocys@bmw.lt

Mindaugas Zuokas
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 612 48219
mindaugas.zuokas@bmw.lt

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 336
rytis.jancius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210 503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Tomas Mačiulis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Tomas Rizgelis
BMW automobilių pardavimų vadovas

+370 5 2740 440
tomas.rizgelis@bmw.lt

Vaclovas Lebednykas
Gamybos vadovas

+370 46 236 972
vaclovas.lebednykas@bmw.lt

Valentinas Visockas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
valentinas.visockas@bmw.lt

Vita Šilinytė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2077 835
vita.silinyte@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 584
vytautas.kunickas@bmw.lt

Vytautas Stankevičius
Pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt