Tai pagalba, kuria galėsite naudotis visoje Europoje. Nuleidus padangą, nedidelių nesklandumų,
transportavimo iki artimiausio mūsų serviso bei kitais atvejais skambinkite telefonu:

+370 5 210 4849

BMW Mobile Care paketas

Specialiai jums ir jūsų BMW sukurtas platus BMW mobiliosios priežiūros ar pagalbos kelyje paslaugų asortimentas Europoje, siekiant užtikrinti aukštus pagalbos automobiliui standartus avarijos ar gedimo atveju.

Nuo 2020 m. Lapkričio 1 d. visoms BMW transporto priemonėms ir „BMW Motorrad“ motociklams teikiama 3 metų „BMW“ pagalbos kelyje paslauga.

Pasibaigus 3 metų galiojimo laikotarpiui, klientas gali pratęsti pagalbos kelyje palaikymą, jei transporto priemonę pagal CBS planą aptarnauja tik įgaliotos BMW / MINI atstovybės. Išplėstinė RSA programa arba SARA automatiškai atnaujinama, jei atliksite bet kurią CBS rekomenduojamą priežiūrą iki kito priežiūros intervalo.

SARA galima iš naujo suaktyvinti, jei automobilis buvo aptarnautas neįgaliotame servise, atliekant aptarnavimą įgaliotose BMW / MINI atstovybėse.

SARA galioja iki maksimalaus transport priemonės amžiaus – 10 metų (120 mėn.).

 

BMW Mobile Care paslaugos:

PAGALBA KELYJE

Dažniausiai mūsų specialistai galės padėti telefonu, tačiau jei jums reikalinga pagalba vietoje, suorganizuosime, kad pasirinktas paslaugų teikimo partneris suteiktų pagalba kelyje, be to, pasirūpinsime išlaidomis (ne daugiau kaip 100 eurų). Svarbu: vadovaujantis įstatymais, kelyje suteikiamos paslaugos apima tik su transporto priemonės mobilumu susijusius darbus. Techninės priežiūros, nusidėvėjusių dalių taisymo, nuodugnaus patikrinimo ir atsarginių dalių pristatymo darbus gali vykdyti tik BMW paslaugų tiekimo partneris.

PAGALBA NULEIDUS PADANGĄ

Jei nuleido padangą, galime suteikti būtinąją pagalbą kelyje. Jei padangos pagamintos taikant „RunFlat“ technologiją, tolesnės BMW Mobile Care paslaugos bus suteiktos tokiu atveju, jei per 4 valandas nebus pristatytos naujos padangos (išlaidos už naujas padangas neįskaičiuotos).

PAGALBA NEDIDELIŲ NESKLANDUMŲ ATVEJU

Padėsime Jums jei pametėte raktelį, įsipylėte netinkamų degalų ar degalų bakas yra tuščias. Tačiau tokiais atvejais negalime padengti išlaidų, susijusių su vietoje teikiama pagalba ar papildomomis mobilumo paslaugomis.

TRANSPORTAVIMAS IKI ARTIMIAUSIO BMW SERVISO

Jei vietoje gedimo pašalinti nepavyksta, mes pasirūpinsime, kad būtų padengtos transportavimo iki artimiausio BMW paslaugų teikimo centro išlaidos.

TAKSI IŠLAIDOS

Jei įvykus gedimui, Jums prireikia taksi, pasirūpinsime, kad būtų padengtos vienos ar kelių kelionių taksi išlaidos (didžiausia bendra suma – 80 eurai).

VIEŠBUČIO PASLAUGOS

Jei dėl gedimo tektų nakvoti viešbutyje, padengsime visų transporto priemonės keleivių viešbučio išlaidas, kol bus baigti remonto darbai arba ne ilgiau kaip už 4 naktis (viešbučio kategorija – ne daugiau kaip 4 žvaigždutės) su sąlyga, kad vieta, kurioje įvyko gedimas, yra ne daugiau kaip už 50 km nuo jūsų gyvenamosios vietos.

TRANSPORTO PRIEMONĖS NUOMA

Mes padengsime išlaidas už nuomotą transporto priemonę, kol remontas bus baigtas. Lietuvoje ne ilgiau kaip už 3 darbo dienas ir savaitgalį; užsienyje ne ilgiau kaip už 5 darbo dienas ir savaitgalį.

Savaitgaliai taip pat apima švenčių dienas (Kalėdas, Šv. Velykas ir pan..)

Jei klientas, turintis BEV arba PHEV transporto priemonę, kaip pakaitinę transporto priemonę gauna su įprastu varikliu, papildomos išlaidos gali būti padengiamos pagal programą. Šios išlaidos apima rinkliavas, išlaidas kurui.

Papildomos BMW Mobile Care paslaugos:

Siekdami užtikrinti netrikdomą Jūsų mobilumą, be aukščiau aprašytų paslaugų, taip pat teikiame šias paslaugas.

Pavienės paslaugos arba kelių paslaugų kaina negali viršyti 650 eurų sumos vieno gedimo atveju.

KITŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ IŠLAIDOS KELIONĖS METU

Jei būtina, kai kurias atvejais, mes pasirūpinsime, kad būtų padengtos tolesnės kelionės arba kelionės namo išlaidos, jei pasirinksite traukinį, lėktuvą ar laivą – suma negali būti didesnė už nurodytąją pirmiau.

JŪSŲ BMW PAĖMIMAS

Jei grąžinant Jums BMW išlaidų padaugės, padengsime jas sumokėdami ne daugiau kaip pirmiau nurodytą sumą. Jei gedimas įvyko užsienyje, mes pasirūpinsime, kad automobilis būtų grąžintas per 10 darbo dienų (gabenimas keliomis transporto priemonėmis).

Sąlygos: laikas, sugaištas atliekant remonto darbus, skaičiuojant nuo atvykimo į remonto dirbtuves iki darbų baigimo, turi būti ilgesnis nei 3 dienos. Be to, atstumas nuo Jūsų gyvenamosios vietos iki vietos, kurioje įvyko gedimas, turi būti didesnis nei 100 km.

Papildomos serviso paslaugos

Pakaitinis
automobilis

Plačiau apie paslaugą

Automobilio
paėmimas

Plačiau apie paslaugą

Service
inclusive

Plačiau apie paslaugą