Padangų keitimas be kontakto

  • Registruotis į servisą galite telefonu arba užpildžius užklausą apačioje.
  • Esant poreikiui galime pasiūlyti automobilio pasiėmimo – pristatymo paslaugą. Miesto ribose į vieną pusę: 29EUR, į abi: 50 EUR. Esant poreikiui už miesto – atskiru susitarimu.
  • Atvykus į servisą raktelis perduodamas vengiant fizinio kontakto.
  • Atliekama automobilio dezinfekcija prieš ir po serviso darbo.
  • Sąskaita už paslaugas siunčiama elektroniniu paštu. Apmokėjimą prašome atlikti iki atsiimant automobilį.
  • Automobilis perduodamas be kontakto, palikus dezinfekuotus automobilio raktelius voke, sutartoje vietoje.
  • Jūsų patogumui siūlome padangų/ratų saugojimą už 0,01 EUR vienam sezonui (6 mėn.), jeigu ratlankiai ar padangos perkami pas mus.

-25% nuolaidos originaliems ratlankiams

Ratų komplektus galite įsigyti Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos atstovybėse bei mūsų elektroninėje parduotuvėje: BMW ratlankiai.

Registracija į servisą

KONTAKTAI

Džiugas Radžius
Krasta Auto Klaipėda direktorius

+370 46 390 790
dziugas.radzius@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 5 2740437

Registracija kėbulų remontui

+370 5 2077 833

Registracija į servisą

+370 46 236 972

Aurimas Tamašauskas
Krasta Auto Vilnius direktorius

+370 5 2740 440
aurimas.tamasauskas@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 37 210 503

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Pardavimų skyrius

+370 37 210 500

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Vytautas Stankevičius
Pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210 503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Andrius Jonaitis
Automobilių pardavimo ir marketingo vadovas

+370 37 210500
andrius.jonaitis@bmw.lt

Dovydas Degutis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
dovydas.degutis@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Tomas Rizgelis
BMW automobilių pardavimų vadovas

+370 5 2740 440
tomas.rizgelis@bmw.lt

Mindaugas Zuokas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393141
mindaugas.zuokas@bmw.lt

Rokas Dubovikas
Serviso skyriaus administratorius

+370 5 2740437
Rokas.dubovikas@bmw.lt

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Ernestas Kazlauskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
ernestas.kazlauskas@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Gytis Mickus
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
gytis.mickus@bmw.lt

Edita Sabuk
Serviso skyriaus administratorė

+370 5 2740437
edita.sabuk@bmw.lt

Justas Jonauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 19
justas.jonauskas@bmw.lt

Vytautas Satkevičius
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
vytautas.satkevicius@bmw.lt

Artūr Pataškin
Greitojo serviso aptarnavimo paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2031512
artur.pataskin@bmw.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@bmw.lt

Martynas Daujotas
BMW ir MINI prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
office@bmw.lt

Justina Ignatjevaitė
BMW ir MINI rinkodaros projektų vadovė

+370 5 2740 440
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Krasta Auto Vilnius
Ozo g. 10A

+370 5 274 04 37
vilnius.servisas@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Mantvydas Žilinskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
mantvydas.zilinskas@bmw.lt

Matas Janušaitis
Diplomatinių pardavimų vadybininkas

+370 5 2740 440
matas.janusaitis@bmw.lt

Darius Vareikis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
darius.vareikis@bmw.lt

Andrius Paškauskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
andrius.paskauskas@bmw.lt

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 733 754
andrius.zakarauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Jonas Statkauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972 , +370 46 461 018
jonas.statkauskas@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972 , +370 46 451 019
aurimas.luza@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080 300
banga.urboniene@bmw.lt

Benas Dziena
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 274 0438
darius.piepolis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Deividas Pocius
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236 972
deividas.pocius@bmw.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210 503
elvina.stone@bmw.lt

Gytis Panavas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393 142
gytis.panavas@bmw.lt

Ignas Birbalas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 461 017 , +370 65 591 466
ignas.birbalas@bmw.lt

Kęstutis Balčius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 388
kestutis.balcius@bmw.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 734 479
linas.bacevicius@bmw.lt

Martynas Peleckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
martynas.peleckis@bmw.lt

Mindaugas Ročys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740439
mindaugas.rocys@bmw.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Tomas Mačiulis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Vaclovas Lebednykas
Gamybos vadovas

+370 46 236 972
vaclovas.lebednykas@bmw.lt

Valentinas Visockas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
valentinas.visockas@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 584
vytautas.kunickas@bmw.lt