Kaip naudotis „ConnectedDrive“?

Pradžiai vairuotojai kviečiami BMW svetainėje www.bmw-connected.com/lithuania/en susikurti savo profilį. Aktyvavus vairuotojo profilį, automobilyje atkuriami visi asmeniniai nustatymai, tokiu būdu sukuriama ir individuali vairavimo aplinka. Kiekvienas profilis sujungiamas su asmenine BMW „ConnectedDrive“ paskyra. Vėliau per ją galima aktyvuoti savo profilį net kitame BMW automobilyje, pvz. išnuomotame verslo kelionėje.

Naudodamasis „ConnectedDrive“ BMW automobilio savininkas gali susikurti skaitmeninį raktą, kuris suteikia galimybę automobilį atrakinti ar užvesti su telefonu, arba net suteikti prieigą prie jo per atstumą (šiuo metu paslauga aktyvuojama „Android“ vartotojams, netrukus bus pasiūlyta ir „iOs“). Paslauga yra visiškai saugi – aktyvuojant skaitmeninį raktą ir suteikiant leidimą jį naudoti taikoma tokia pati apsaugos technologija, kokia naudojama atliekant mobiliuosius mokėjimus išmaniaisiais telefonais.

 

Visada prisijungęs

„ConnectedDrive“ taip pat užtikrina ir didesnį saugumą: įvykus avarijai, smūgių ir oro pagalvių jutikliai siunčia avarinės pagalbos signalą numeriu 112 į pagalbos centrą. Pagalbos centrui bei artimiausiam pagalbos paslaugų teikėjui siunčiami tokie svarbūs duomenys, kaip keleivių skaičius ir numanomas jų sužalojimo laipsnis bei tiksli automobilio buvimo vieta. Dėl integruotos, smūgiams atsparios SIM kortelės išmanioji avarinio skambučio funkcija veikia tol, kol į pagalbą atskuba gelbėtojai.

 

Nematomas asistentas

Visiškai nauja skaitmeninė BMW funkcija – Išmanusis Asmeninis Asistentas – lyg nematomas, paprasta balsine komanda aktyvuojamas konsultantas, automobilių ekspertas, kelionės palydovas ir pokalbių partneris viename. Asistentas gali informuoti apie visas automobilio sistemas ir jų valdymą, patarti, kur įsipilti degalų. Ši funkcija gali būti valdoma tiek anglų, tiek rusų, tiek vokiečių kalbomis.

Galima personalizuoti asistentą pagal savo poreikius, be to, ir jis pats mokosi ir įsimena vairuotojo įpročius. Pavyzdžiui, jei įprastai pasirenkate konkretų sėdynių šildymo lygį, išmanusis asmeninis asistentas jį įsimena ir įjungia automatiškai. Jeigu norite važiuoti kasdieniu maršrutu, asistentas iškart pasiūlys alternatyvas, jeigu tame maršrute susidarė spūstys.

Kita patogi funkcija, leidžianti BMW automobilyje klausytis mėgstamos muzikos, – „Connected Music“. Ši funkcija sukurta BMW bendradarbiaujant su muzikos tiekėjais „Deezer“ ir „Napster“. Dabar „Connected Music“ naudoja BMW įdiegtą SIM kortelę, leidžiančią transliuoti mėgstamą muziką, todėl vairuotojui ar keleiviui nebereikia žiūrėti į savo išmanųjį telefoną, o muzika perduodama be apribojimų ar tarptinklinio ryšio mokesčių.

Dar viena svarbi funkcija – „Concierge“ paslauga, galinti tapti nepamainomu pagalbininku daug keliaujantiems ir planuojantiems savo laiką. Vienu mygtuko paspaudimu ši paslauga leidžia sužinoti kelionės tiksle laukiantį orą, galimybes užsisakyti staliuką norimame restorane, rasti artimiausią bankomatą ar savaitgalį veikiančią vaistinę. Tam programa sujungia su BMW skambučių centro darbuotoju, kuris netgi gali atsiųsti informaciją tiesiai į Jūsų BMW navigacijos sistemą. Šiai asistento paslaugai nereikia Jūsų mobiliojo telefono ir ji veikia visą parą.

Visos „ConnectedDrive“ programėlės atnaujinamos nuotoliniu būdu. Atsiradus programėlių naujiniams, pavyzdžiui, naujoms BMW išmaniojo asmeninio asistento komandoms, automobilio savininkas gauna pranešimą. Tuomet galima atsisiųsti naujinius į telefoną, prisijungus prie bet kurio prieinamo Wi-Fi tinklo. Baigus siuntimą, naujiniai perkeliami ir įdiegiami Jums patogiu metu, kai automobiliu neplanuojate važiuoti apie pusvalandį – tiek, kiek užtrunka diegimas.

Žiūrėti aiškinamuosius video

Kitos Krasta Auto naujienos

ATSTOVYBĖS

VILNIUS

Ozo g. 10A
Tel. (8 5) 274 0440
vilnius@krasta-auto.lt

I-V 8:00 – 19:00
VI - 9:00 - 15:00
VII - nedirba

KAUNAS

Veiverių g. 150
Tel. (8 37) 21 05 00
kaunas@krasta-auto.lt

I-V 8:00 – 19:00
VI - 10:00 - 15:00
VII - nedirba

KLAIPĖDA

Svajonės g. 40
Tel. (8 46) 34 49 44
klaipeda@krasta-auto.lt

I-V 9:00 – 18:00
VI - 10:00 - 15:00
VII - nedirba