BMW išleido didžiausią ir išsamiausią programinės įrangos atnaujinimą. Naujausia „BMW Operating System 7“ versija (07/20) skirta daugiau nei 750 tūkst. modelių visame pasaulyje. Tai – masiškiausias nuotolinis programinės įrangos atnaujinimas, kurį kada nors yra įgyvendinęs Europos automobilių gamintojas.

Šiame atnaujinime – naujos, išplėstos ar pagerintos funkcijos, tokios kaip „BMW Maps“, „Google Android Auto™“ ir „BMW Intelligent Personal Assistant“. Naujoji programinės įrangos versija skirta vairuotojams Lietuvoje ir pasaulyje, turintiems „BMW Live Cockpit Professional“ multimedijos sistemą. Apie atnaujinimą vartotojai informuojami žinutėmis (angl. push noticfications) per automobilio sistemą arba per BMW programėlę. Atsisiųsti atnaujinimą parsisiųsti nuotoliniu būdu ir įdiegti nemokamai.

Pagrindiniai atnaujinimai:

„BMW Žemėlapiai“ veiks sparčiau, pateiks tikslesnę realaus laiko eismo informaciją ir prognozes, leis patogiau įvesti kelionės tikslą ar ieškoti objektų.

• Su atnaujinimu debiutuos „Google Android Auto“. Ji leis vairuotojams naudotis išmaniojo telefono funkcijomis automobilyje per bevielį ryšį (wi-fi). Pavyzdžiui, vairuotojai galės naudoti „Google Assistant“ ar pasiekti programėles neprisiliesdami prie savo telefono. „Google žemėlapių“ informacija galės būti atvaizduojama automobilio arba „Head-up“ vaizduoklyje.

„Apple CarPlay“ nuo šiol pateiks informaciją apie kiekvieną posūkį bei pasirinktinas eismo juostas. Ši informacija bus taip pat atvaizduojama automobilio arba „Head-up“ vaizduoklyje.

„BMW Intelligent Personal Assistant“ įgaus naują patrauklesnę išvaizdą, taip pat gebės atskirti, ar su juo bendrauja vairuotojas, ar keleivis. Virtualusis asistentas taip pat galės atpažinti daugiau balsinių komandų (pavyzdžiui, valdyti vairavimo režimus, langus, patarti, kaip vairuoti efektyviau).

Susipažinti su pagrindiniais atnaujinimais galite šiame video (anglų k.):

Kitos Krasta Auto naujienos

ATSTOVYBĖS

VILNIUS

Ozo g. 10A
Tel. (8 5) 274 0440
vilnius@krasta-auto.lt

I-V 8:00 – 19:00
VI - 9:00 - 15:00
VII - nedirba

KAUNAS

Veiverių g. 150
Tel. (8 37) 21 05 00
kaunas@krasta-auto.lt

I-V 8:00 – 19:00
VI - 10:00 - 15:00
VII - nedirba

KLAIPĖDA

Svajonės g. 40
Tel. (8 46) 34 49 44
klaipeda@krasta-auto.lt

I-V 8:00 – 18:00
VI - 10:00 - 15:00
VII - nedirba