Pasirūpink savo automobiliu laiku! Tik reguliari automobilio priežiūra užtikrins malonų, kokybišką bei saugų važiavimą. BMW Value Service siūlo akciją senesnių BMW modelių paskirstymo grandinės keitimui.

Specialus pasiūlymas

Senesnių BMW modelių savininkams siūloma akcija BMW Value servise.

Modeliai bei kainos:

BMW 520d (F10) – 980 EUR, standartinė kaina – 1877 EUR

BMW X5 3.0d (E70) – 950 EUR, standartinė kaina – 1826 EUR

Į kainą įskaičiuotas serviso meistrų darbas bei visos reikalingos detalės*.

Dalims taikoma dvejų metų garantija.

Registruokitės į servisą ir palikite savo automobilį profesionaliems BMW specialistams.

Pildydami formą pažymėkite laukelį „Kiti darbai“ bei parašykite prie pastabų kuriam automobiliui norėsite užsakyti paskirstymo grandinės keitimą.

* Tepalo siurblio grandinės keitimas neįtrauktas. Yra papildomų sąlygų.

REGISTRUOTIS Į SERVISĄ

 

Registracija į servisą

KONTAKTAI

Registracija į servisą

+370 46 236 972

Džiugas Radžius
Krasta Auto Klaipėda direktorius

+370 46 390 790
dziugas.radzius@bmw.lt

Aurimas Tamašauskas
Krasta Auto Vilnius direktorius

+370 5 2740 440
aurimas.tamasauskas@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 5 2740 437

Registracija į servisą

+370 37 210 503

Registracija kėbulų remontui

+370 5 2077 833

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Pardavimų skyrius

+370 37 210 500

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Vytautas Stankevičius
Pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210 503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Andrius Jonaitis
Automobilių pardavimo ir marketingo vadovas

+370 37 210500
andrius.jonaitis@bmw.lt

Dovydas Degutis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
dovydas.degutis@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Tomas Rizgelis
BMW automobilių pardavimų vadovas

+370 5 2740 440
tomas.rizgelis@bmw.lt

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Ernestas Kazlauskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
ernestas.kazlauskas@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Gytis Mickus
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
gytis.mickus@bmw.lt

Edita Sabuk
BMW serviso skyriaus administratorė

+370 5 2740437
edita.sabuk@bmw.lt

Justas Jonauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 19
justas.jonauskas@bmw.lt

Vytautas Satkevičius
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
vytautas.satkevicius@bmw.lt

Artūr Pataškin
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740437
artur.pataskin@bmw.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@bmw.lt

Martynas Daujotas
BMW ir MINI prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
office@bmw.lt

Justina Ignatjevaitė
BMW ir MINI rinkodaros projektų vadovė

+370 5 2740 440
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Krasta Auto Vilnius
Ozo g. 10A

+370 5 274 04 37
vilnius.servisas@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Mantvydas Žilinskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
mantvydas.zilinskas@bmw.lt

Matas Janušaitis
Diplomatinių pardavimų vadybininkas

+370 5 2740 440
matas.janusaitis@bmw.lt

Darius Vareikis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
darius.vareikis@bmw.lt

Andrius Paškauskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
andrius.paskauskas@bmw.lt

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 733 754
andrius.zakarauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972 , +370 46 461 018
aurimas.krolis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972 , +370 46 451 019
aurimas.luza@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080 300
banga.urboniene@bmw.lt

Benas Dziena
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 274 0438
darius.piepolis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Deividas Pocius
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236 972
deividas.pocius@bmw.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210 503
elvina.stone@bmw.lt

Gytis Panavas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393 142
gytis.panavas@bmw.lt

Ignas Birbalas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 461 017 , +370 65 591 466
ignas.birbalas@bmw.lt

Kęstutis Balčius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 388
kestutis.balcius@bmw.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 734 479
linas.bacevicius@bmw.lt

Martynas Paleckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
martynas.peleckis@bmw.lt

Mindaugas Ročys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740439
mindaugas.rocys@bmw.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 336
rytis.jancius@bmw.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Tomas Mačiulis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Vaclovas Lebednykas
Gamybos vadovas

+370 46 236 972
vaclovas.lebednykas@bmw.lt

Valentinas Visockas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
valentinas.visockas@bmw.lt

Vita Dubovikienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2077 835
vita.dubovikiene@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 584
vytautas.kunickas@bmw.lt