Motyvacinis pasiūlymas išskirtinai verslui.

NAUJI BMW AUTOMOBILIAI
Nuo 35 990 €

Pasiūlymai

Paskatinkite savo darbuotojus siekti daugiau ir motyvuokite juos BMW automobilių teikiamu vairavimo džiaugsmu. Apdovanokite savo komandos lyderius už pasiektus tikslus ir viršytus lūkesčius prie atlyginimo pridėdami verslo klasės BMW. Išsirinkite kuris iš naujų ir atnaujintų BMW automobilių modelių geriausiai atitinka jūsų verslo viziją ir reprezentuoja jūsų bei darbuotojų pasiekimus.

Pasiūlymai

Jūsų verslo sėkmę pristatantys modeliai.

BMW 3

Jūsų verslo sėkmę reprezentuojantis automobilis.

Nuo 35 990 €

Atsisiųsti pasiūlymąRegistruotis susitikimui

BMW X5

Automobilis lyderiams. Verslo klasė iš pirmo žvilgsnio.

Nuo 66 990 €

Atsisiųsti pasiūlymąRegistruotis susitikimui

3 serijos BMW visada buvo lyderis. Vos išriedėjęs į gatvę, BMW 3 serijos sedanas pralenkė viską, įskaitant patogumą ir lūkesčius. Šis automobilis atpažįsta Jūsų balsą, yra dinamiškas, galingas ir modernus. Unikalus kaip ir jūsų verslo kelionė.

Atsisiųskite katalogą

Tipiškas BMW X5 – iškalbinga kiekviena detalė. Priekinė dalis su dideliu šešiakampį primenančios aptakios formos radiatoriaus grotelių rėmu, išsiskiriančiais priekiniais žibintais ir didelėmis oro įleidimo angomis atskleidžia tai, ko ir galima buvo tikėtis: prieš jus ryžtingas galiūnas su 22 colių lengvo lydinio ratlankiais. Panoraminis stiklinis stogas Sky Lounge padeda atskleisti interjero žavesį.

Atsisiųskite katalogą

Bandomasis Važiavimas

Užsiregistravus bandomajam važiavimui vadybininkas išsiaiškins jūsų norus bei lūkesčius, salone pademonstruos pageidaujamą išbandyti automobilį ir parinks tinkamiausią maršrutą. Po bandomojo važiavimo galima aptarti detalią modelio konfigūraciją, įsigijimo finansavimo bei automobilio draudimo klausimus. Jei jūsų pasirinkto BMW modelio bandomajam važiavimui suteikti negalime, susisieksime su jumis ir kartu rasime kompromisą.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Tipinis pavyzdys:
Pasiūlymą teikia SIA UniCredit Lizingas. Automobilio kaina 38 490 EUR su PVM. Lizingo mėnesinė įmoka 299 eur/mėn. Apskaičiuojama įsigyjant automobilį išperkamąja nuoma su 20% pradine įmoka, sutarties terminas – 60 mėn. Likutinė vertė – 15 796 eurų, ridos apribojimas – 90 000 km. Palūkanos – 2,50 % (kai kintanti metinė bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR – 0,00%, palūkanų marža – 2,50%, BVKKMN – 3,05 %, bendra kredito gavėjo mokama suma 34 123,77 EUR. ). Administravimo mokestis – 1 % nuo automobilio kainos, bet ne mažiau kaip 200 EUR.. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą.