„Premium“ klasės automobilių gamintojos sutelks dėmesį į bendram naudojimui skirtų automobilių rezervavimo ir pavėžėjimo paslaugas, klientai taip pat galės rasti stovėjimo vietą automobiliui ir už ją susimokėti, rasti elektromobilio įkrovimo stotelę ir planuoti savo keliones įvairių rūšių transportu, įskaitant viešąjį ar nuomojamus dviračius.

 „Šios penkios paslaugos bus dar glaudžiau sujungtos, kad galiausiai sudarytų vieną bendrą mobilumo paslaugų portfelį. Ateityje savo klientams siūlysime naudotis vien elektrinėmis ir autonominėmis transporto priemonėmis, kurios autonomiškai įsikraus ir susiras vietą stovėjimo aikštelėje bei palaikys sąsajas su kitų rūšių transportu“, – pristatydamas projektą kalbėjo BMW generalinis direktorius Haraldas Kruegeris.

 BMW ir „Daimler“ bendro naudojimosi automobiliais ir kitomis paslaugomis, tokiomis kaip „Park Now“ ar „MyTaxi“, šiuo metu naudojasi apie 60 mln. klientų. Naujoji bendroji įmonė įsikurs Berlyne ir visame pasaulyje sukurs iki 1 tūkst. darbo vietų.

 

 

Kitos Krasta Auto naujienos