Bandomasis Važiavimas

Užsiregistravus bandomajam važiavimui vadybininkas išsiaiškins jūsų norus bei lūkesčius, salone pademonstruos pageidaujamą išbandyti automobilį ir parinks tinkamiausią maršrutą. Po bandomojo važiavimo galima aptarti detalią modelio konfigūraciją, įsigijimo finansavimo bei automobilio draudimo klausimus. Jei jūsų pasirinkto BMW modelio bandomajam važiavimui suteikti negalime, susisieksime su jumis ir kartu rasime kompromisą.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

BMW specialūs pasiūlymai

BMW Naujienos

Kontaktai

Kontaktai korespondencijai

+370 5 2740 440
office@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 5 2740437

Registracija į servisą

+370 46 236 972

Registracija į servisą

+370 37 210 503

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Pardavimų skyrius

+370 37 210 500

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Registracija kėbulų remontui

+370 5 2077 833

Martynas Daujotas
BMW MINI ir Motorrad pardavimų ir prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
martynas.daujotas@bmw.lt

Toma Jurkštaitė

Toma Jurkštaite
BMW automobilių pardavimų vadybininkė

+370 5 2740 440
toma.jurkstaite@bmw.lt

Matas Janušaitis

Matas Janušaitis
Diplomatinių pardavimų vadybininkas

+370 5 2740 440
matas.janusaitis@bmw.lt

Edita Sabuk
MINI automobilių pardavimų vadybininkė

+370 5 2740 440
edita.sabuk@bmw.lt

Aleksandr Samanin

Aleksandr Šamanin
BMW ir MINI automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
aleksandr.samanin@bmw.lt

Mindaugas Rocys

Mindaugas Ročys
BMW/MINI automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
mindaugas.rocys@bmw.lt

Einoras Danielius Linčiauskas

Einoras Danielius Linčiauskas
BMW motociklų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
einoras.linciauskas@bmw.lt

Paulius Ūkas
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
paulius.ukas@bmw.lt

Armandas Vinciūnas
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
armandas.vinciunas@bmw.lt

Martynas Sidunovas
MINI automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
martynas.sidunovas@bmw.lt

Paulius Pocius
Naudotų automobilių pirkimų vadybininkas

+370 5 2740 440
paulius.pocius@bmw.lt

Lina Paulauskė
Krasta Auto Vilnius atstovybės vadovė

+370 5 2740 440
lina.paulauske@bmw.lt

Martynas Daujotas
BMW MINI ir Motorrad pardavimų ir prekės ženklo vadovas

+370 5 2740 440
martynas.daujotas@bmw.lt

Mantas Balsys
Serviso tinklo vystymo vadovas

mantas.balsys@bmw.lt

Justina Ignatjevaitė
Marketingo vadovė Baltijos šalims

+370 5 2740 440
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Joris Kepežinskas
BMW MINI ir Motorrad marketingo vadovas

+370 68606204
joris.kepezinskas@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Vaiva Balandytė
BMW serviso administratorė

+370 5 2740 437
vaiva.balandyte@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 274 0438
darius.piepolis@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080 300
banga.urboniene@bmw.lt

Justas Jonauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 19
justas.jonauskas@bmw.lt

Almantas Rudys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2077835
almantas.rudys@bmw.lt

Artūr Pataškin
Greitojo serviso aptarnavimo paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2031512
artur.pataskin@bmw.lt

Vytautas Stanelis
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 239 3141

Manfredas Selivončikas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
manfredas.selivoncikas@bmw.lt

Džiugas Radžius
Krasta Auto Klaipėda direktorius

+370 46 390 790
dziugas.radzius@bmw.lt

Vytautas Stankevičius
Pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210 503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210 503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Andrius Jonaitis
Automobilių pardavimo ir marketingo vadovas

+370 37 210500
andrius.jonaitis@bmw.lt

Dovydas Degutis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
dovydas.degutis@bmw.lt

Dominykas Maršalka
Serviso skyriaus administratorius

+37052720437
dominykas.marsalka@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Dominykas Maršalka
Detalių pardavimo vadybininkas

+37052740443
dominykas.marsalka@bmw.lt

Vytautas Satkevičius
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
vytautas.satkevicius@bmw.lt

Krasta Auto Vilnius
Ozo g. 10A

+370 5 274 04 37
vilnius.servisas@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Darius Vareikis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
darius.vareikis@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Jonas Statkauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972, +370 46 461 017
jonas.statkauskas@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972 , +370 46 451 019
aurimas.luza@bmw.lt

Benas Dziena
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Kęstutis Stongvilas
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236 972
kestutis.stongvilas@bmw.lt

Jurgita Marksaitė
Serviso administratorė

+370 37 210 503
jurgita.marksaite@bmw.lt

Kęstutis Balčius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 388
kestutis.balcius@bmw.lt

Justinas Regelskis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236873
justinas.regelskis@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 734 479
linas.bacevicius@bmw.lt

Dovydas Kauneckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
dovydas.kauneckis@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Tomas Mačiulis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Vaclovas Lebednykas
Gamybos vadovas

+370 46 236 972
vaclovas.lebednykas@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 732 584
vytautas.kunickas@bmw.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972, +370 46 461 018
aurimas.krolis@bmw.lt

Kristupas Trinkūnas
Naudotų automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
kristupas.trinkunas@bmw.lt