Bandomasis Važiavimas

Kas yra aukščiausio lygio dinamika? Išbandykite ir pajuskite.

ALFA ROMEO paperka savo formomis ir aistringu itališku dizainu. Neabejojame, kad dar labiau žavėsitės šiais automobiliais juos išbandę. Pajusti, ką reiškia nepriekaištingai paprastas valdymas ir dinaminės savybės galite jau dabar, užsiregistravę bandomajam važiavimui. Atvykę sutartu laiku į saloną būsite supažindinti su pageidaujamu modeliu ir jį išbandysite važiuodami pasirinktu maršrutu. Po bandomojo važiavimo galėsime aptarti detalią modelio konfigūraciją, įsigijimo finansavimo bei automobilio draudimo klausimus.

Alfa Romeo specialūs pasiūlymai

Alfa Romeo Naujienos

Kontaktai

Detalių skyrius

+370 343 98745

Pardavimų skyrius

+370 37 210 500

Detalių skyrius

+370 37 210504

Detalių skyrius

+370 5 2461722

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Pardavimų skyrius

+370 343 98745

Pardavimų skyrius

+370 5 2461 716

Registracija į servisą

+370 46 236972

Registracija į servisą

+370 343 98745

Registracija į servisą

+370 37 210503

Dergilė Černiauskienė
Krasta Auto Vilnius
Direktorė

+370 5 2740440
dergile.cerniauskiene@modusgroup.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas
Direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@modusgroup.lt

Algimantas Stanislauskas
Krasta Auto Klaipėda
Direktorius

+370 46 344944
algimantas.stanislauskas@modusgroup.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@fiat.lt

Giedrius Naruševičius
Autoforumas Marijampolė
Direktorius

+370 343 98745
giedrius.narusevicius@autoforumas.lt

Ugnė Daubaraitė
Rinkodaros projektų vadovė

+370 5 2740 440
ugne.daubaraite@modusgroup.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@fiat.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@fiat.lt

Raimondas Neverauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
raimondas.neverauskas@fiat.lt

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@fiat.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@fiat.lt

Gintaras Stadulis
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 343 98745
gintaras.stadulis@autoforumas.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210503
tatjana.gudeliene@fiat.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210503
sigitas.jovarauskas@fiat.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210503
elvina.stone@fiat.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@fiat.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@fiat.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
rytis.jancius@fiat.lt

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
andrius.zakarauskas@fiat.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@fiat.lt

Registracija į servisą

+370 5 2461722

Deividas Pocius
Serviso administratorius

+370 46 236 972
deividas.pocius@fiat.lt

Rolandas Banys
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 46 390 790
rolandas.banys@fiat.lt

Eimantas Jurkevičius
Automobilių pardavimų vyr. vadybininkas

+370 37 210500
eimantas.jurkevicius@fiat.lt

Karolina Kneižytė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 37 210500
karolina.kneizyte@fiat.lt

Edgaras Bomblauskas
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 37 210500
edgaras.bomblauskas@fiat.lt

Dovydas Degutis
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 37 210500
dovydas.degutis@fiat.lt

Paulius Žeruolis
Serviso administratorius

+370 5 246 1722
paulius.zeruolis@fiat.lt

Augustas Kulikauskas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
augustas.kulikauskas@fiat.lt

Jonas Račkauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus pardavimų vadovas

+370 5 2461722
jonas.rackauskas@fiat.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972
aurimas.krolis@fiat.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972
aurimas.luza@fiat.lt

Aurimas Valiukas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@autoforumas.lt

Eglė Žitkevičienė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 5 2461716
egle.zitkeviciene@fiat.lt

Arūnas Valutkevičius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2461716
arunas.valutkevicius@fiat.lt

Andrius Lesevičius
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 5 2461716
andrius.lesevicius@fiat.lt

Laurynas Paulauskas
Pardavimo skyriaus asistentas

+370 5 2461716
laurynas.paulauskas@fiat.lt

Ignas Birbilas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@fiat.lt

Marius Kristijonas Ališauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
marius.alisauskas@fiat.lt

Mindaugas Gumauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
mindaugas.gumauskas@autoforumas.lt

Mindaugas Petkus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.petkus@fiat.lt

Raimondas Miržinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
raimondas.mirzinskas@fiat.lt