Originalios BMW
autodalys ir aksesuarai

"Krasta Auto" prekiauja originaliomis BMW detalėmis ir aksesuarais. Juos įsigyti ir apžiūrėti galite visuose "Krasta Auto" salonuose arba užsisakyti internetu el. parduotuvėje.

Originalioms BMW detalėms, taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo (išimtis taikoma padangoms, stiklams, stabdžių trinkelėms, valytuvų šluotelėms ir pan. detalėms, kurios dėl intensyvaus naudojimo paprastai savaime nusidėvi greičiau nei per 2 metus).

Įsigykite BMW automobilio detales ir aksesuarus internetu!
Originalios MINI
autodalys ir aksesuarai

"Krasta Auto" prekiauja originaliomis MINI detalėmis ir aksesuarais. Juos įsigyti ir apžiūrėti galite visuose "Krasta Auto" salonuose arba užsisakyti internetu el. parduotuvėje.

Originalioms MINI detalėms, taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo (išimtis taikoma padangoms, stiklams, stabdžių trinkelėms, valytuvų šluotelėms ir pan. detalėms, kurios dėl intensyvaus naudojimo paprastai savaime nusidėvi greičiau nei per 2 metus).

Įsigykite MINI automobilio detales ir aksesuarus internetu!

Krasta Auto Vilnius

Ozo g. 10A
Tel. (8 5) 274 0440
office@bmw.lt

Krasta Auto Kaunas

Veiverių g. 150
Tel. (8 37) 21 05 00
kaunas@bmw.lt

Krasta Auto Klaipėda

Svajonės g. 40
Tel. (8 46) 34 49 44
klaipeda@bmw.lt

Naudojame slapukus tam, kad suteiktume jums galimybę naudotis visais mūsų interneto svetainės privalumais. Jei tęsite nepakeitę nustatymų, traktuosime, kad sutinkate su visais svetainėje esančiais slapukais. Jei pageidaujate, slapukų nustatymus galite bet kuriuo metu pakeisti. daugiau informacijos

Naudojame slapukus tam, kad suteiktume jums galimybę naudotis visais mūsų interneto svetainės privalumais. Jei tęsite nepakeitę nustatymų, traktuosime, kad sutinkate su visais svetainėje esančiais slapukais. Jei pageidaujate, slapukų nustatymus galite bet kuriuo metu pakeisti

Close