Jūsų dėmesiui – „Metų vadovo automobilio“ vardo nugalėtojas. Šį kartą 5 serijos BMW užtikrintai pasirodė kasmetiniuose „TopGear Lietuva“ rinkimuose.

Kaip pasakoja rinkimų organizatoriai, po keletą mėnesių trukusių bandymų, nuvažiavus tūkstančius kilometrų, suvartojus nežmonišką kiekį kofeino, žurnalo redakcijos nariams karštų diskusijų metu apsikeitus ne viena riebia fraze ir kelioms draugystėms pakibus ant plauko, „TopGear“ Apdovanojimų 2018“ maratonas galiausiai baigėsi.

„Piktesni liežuviai šį sedaną galėtų pavadinti pernelyg nuspėjamu, banaliu ar net nuvalkiotu pasirinkimu prie įmonės vairo stovinčiam asmeniui, tačiau neblėstančiam jo populiarumui tarp užimančių vadovaujančius postus yra ne viena už marmuro uolą tvirtesnė priežastis. BMW vidutinio dydžio prabangaus sedano šablonui iki deimantinio spindesio gludino daugiau nei keturiasdešimt metų, ir nors šioje naujausioje G30 kartoje beveik viskas nauja, ko iš šio modelio gali tikėtis, tiksliai žinai dar nė nesėdęs prie vairo: tai bus smagiai vairuojamas, tvirtai surinktas, rafinuotas ir prabangus automobilis, kurio standartinės bei papildomos įrangos sąrašas ilgesnis už kai kuriuos meilės romanus. 5 serijos BMW yra tikras visų galų meistras, kaip ir jo vairuotojas“, – taip po apdovanojimų „Metų vadovo automobilio“ vardo nugalėtoją apibūdino komisijos nariai.

Iš viso konkurse dalyvavo 35 iš anksto atrinkti pretendentai, kurie varžėsi 12 skirtingų kategorijų.

Primename, kad 5 serijos BMW taip pat buvo pripažintas geriausiu „Verslo klasės automobiliu“ gruodį pasibaigusiuose „Lietuvos metų automobilio 2018“ rinkimuose. „Latvijas Gada auto 2018“ rinkimuose BMW 5 triumfavo „Latvijos premium“ automobilio kategorijoje.

Kitos Krasta Auto naujienos

ATSTOVYBĖS

VILNIUS

KAUNAS

Veiverių g. 150
Tel. (8 37) 21 05 00
kaunas@bmw.lt

KLAIPĖDA

Svajonės g. 40
Tel. (8 46) 34 49 44
klaipeda@bmw.lt

MARIJAMPOLĖ