Bandomasis Važiavimas

Visi MINI modeliai išsiskiria savitu charakteriu, stiliumi ir valdymo savybėmis. Visa tai privalote išbandyti patys.

MINI specialūs pasiūlymai

Kontaktai

Detalių skyrius

+370 5 2740 443

Detalių skyrius

+370 37 210 504

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Registracija į servisą

+370 343 98745

Detalių skyrius

+370 343 98745

Pardavimų skyrius

+370 37 210500

Pardavimų skyrius

+370 46 344 944

Pardavimų skyrius

+370 343 98745

Pardavimų skyrius

+370 5 2740 440

Tomas Rizgelis
Automobilių pardavimų vadovas

+370 5 2740 440
tomas.rizgelis@bmw.lt

Laurynas Sivilevičius
Generalinis direktorius

+370 5 2740 440
laurynas.sivilevicius@bmw.lt

Dergilė Černiauskienė
Krasta Auto Vilnius
Direktorė

+370 5 2740 440
dergile.cerniauskiene@bmw.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas
Direktorius

+370 37 210 500
arturas.dambrauskas@bmw.lt

Algimantas Stanislauskas
Krasta Auto Klaipėda
Direktorius

+370 46 344 944
algimantas.stanislauskas@bmw.lt

Giedrius Naruševičius
Autoforumas Marijampolė
Direktorius

+370 343 98745
giedrius.narusevicius@autoforumas.lt

Martynas Daujotas
BMW ir MINI prekės ženklo vadovas

+370 615 29 290
martynas.daujotas@bmw.lt

Justina Ignatjevaitė
BMW ir MINI rinkodaros projektų vadovė

+370 691 88210
justina.ignatjevaite@bmw.lt

Rasa Skunčikienė
Komunikacijos vadovė

+370 636 85518
rasa.skuncikiene@modusgroup.lt

Paulė Meidutė – Abarė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 5 2740 440
paule.meidute@bmw.lt

Rasa Beiniūtė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 5 2740 440
rasa.beiniute@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Andrius Paškauskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 37 210500
andrius.paskauskas@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 37 210503

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
andrius.zakarauskas@bmw.lt

Arūnas Vaičaitis
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
arunas.vaicaitis@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 46 236972

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@bmw.lt

Aurimas Valiukas
Klientų aptarnavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@autoforumas.lt

Registracija į servisą

+370 5 2740437

Registracija kėbulų remontui

+370 5 2077833

Mindaugas Ročys
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.rocys@bmw.lt

Vita Šilinytė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2077835
vita.silinyte@bmw.lt

Banga Urbonienė
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė

+370 5 2080300
banga.urboniene@bmw.lt

Benas Dziena
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
benas.dziena@bmw.lt

Božena Jarmolo
Aksesuarų pardavimo vadybininkė

+370 5 2740 443
bozena.jarmolo@bmw.lt

Darius Piepolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2740438
darius.piepolis@bmw.lt

Deividas Jurevičius
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
deividas.jurevicius@bmw.lt

Deividas Pocius
Aptarnavimo skyriaus administratorius

+370 46 236972
deividas.pocius@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210 504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210503
elvina.stone@bmw.lt

Evaldas Rudzevičius
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
evaldas.rudzevicius@bmw.lt

Gedas Kukauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt

Gediminas Gaidelis
Techninės priežiūros vadovas

+370 5 2740437
gediminas.gaidelis@bmw.lt

Dainius Pamerneckis
Administravimo paslaugų vadovas

+370 5 2740 440
dainius.pamerneckis@bmw.lt

Gintaras Stadulis
Automobilių pardavėjas - konsultantas

+370 343 98745
gintaras.stadulis@autoforumas.lt

Gytis Mickus
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
gytis.mickus@bmw.lt

Gytis Panavas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393142
gytis.panavas@bmw.lt

Ignas Birbalas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@bmw.lt

Jevgenijus Potaškinas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2077 834
jevgenijus.potaskinas@bmw.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236 873
lauryna.kontrimaite@bmw.lt

Lina Zaleckienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@bmw.lt

Liudas Braždis
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2393 141
liudas.brazdis@bmw.lt

Mantvydas Žilinskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 440
mantvydas.zilinskas@bmw.lt

Martynas Paleckis
Elektroninės prekybos detalių pardavimo vadybininkas

+370 615 93548
martynas.peleckis@bmw.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Mindaugas Zuokas
Klientų aptarnavimo vadybininkas

+370 612 48219
mindaugas.zuokas@bmw.lt

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

8 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
rytis.jancius@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Tomas Mačiulis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 46 390 790
tomas.maciulis@bmw.lt

Vaclovas Lebednykas
Gamybos vadovas

+370 46 236972
vaclovas.lebednykas@bmw.lt

Valentinas Visockas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2740 443
valentinas.visockas@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@bmw.lt

Vytautas Stankevičius
Automobilių pardavimų vadovas

+370 46 390 790
vytautas.stankevicius@bmw.lt