Bandomasis Važiavimas

DAR NEĮSIMYLĖJOTE IŠ PIRMO ŽVILGSNIO? IŠBANDYKITE!

Tai, kad FIAT sukurtas kaip tik Jums, lengviausia įsitikinti tiesiog išbandžius labiausiai imponuojantį modelį. Užsiregistravę bandomajam važiavimui būsite pakviesti Jums patogiu metu į saloną, kur išsiaiškinę Jūsų norus bei lūkesčius pademonstruosime pageidaujamą išbandyti automobilį ir parinksime tinkamiausią maršrutą pasivažinėjimui. Po bandomojo važiavimo galima aptarti detalią modelio konfigūraciją, įsigijimo finansavimo bei automobilio draudimo klausimus.

FIAT specialūs pasiūlymai

Fiat Naujienos

Kontaktai

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Pardavimų skyrius

+370 5 2461 716

Pardavimų skyrius

+370 37 210 500

Datalių skyrius

+370 5 2461 722

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Detalių skyrius

+370 37 210504

Detalių skyrius

+370 343 98745

Pardavimų skyrius

+370 343 98745

Registracija į servisą

+370 46 236972

Registracija į servisą

+370 37 210503

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210503
tatjana.gudeliene@fiat.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210503
sigitas.jovarauskas@fiat.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210503
elvina.stone@fiat.lt

Registracija į servisą

+370 343 98745

Registracija į servisą

+370 5 2461722

Paulius Žeruolis
Serviso administratorius

+370 5 2461722
paulius.zeruolis@fiat.lt

Augustas Kulikauskas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
augustas.kulikauskas@fiat.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@fiat.lt

Deividas Pocius
Serviso administratorius

+370 46 236972
deividas.pocius@fiat.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@fiat.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@fiat.lt

Aurimas Valiukas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@autoforumas.lt

Ignas Birbilas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@fiat.lt

Jonas Račkauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus pardavimų vadovas

+370 5 2461722
jonas.rackauskas@fiat.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@fiat.lt

Marius Kristijonas Ališauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
marius.alisauskas@fiat.lt

Mindaugas Gumauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
mindaugas.gumauskas@autoforumas.lt

Mindaugas Petkus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.petkus@fiat.lt

Raimondas Miržinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461 722
raimondas.mirzinskas@fiat.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@fiat.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
rytis.jancius@fiat.lt

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
andrius.zakarauskas@fiat.lt

Dergilė Černiauskienė
Krasta Auto Vilnius
Direktorė

+370 5 2740440
dergile.cerniauskiene@modusgroup.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas
Direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@modusgroup.lt

Algimantas Stanislauskas
Krasta Auto Klaipėda
Direktorius

+370 46 344944
algimantas.stanislauskas@modusgroup.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@fiat.lt

Giedrius Naruševičius
Autoforumas Marijampolė
Direktorius

+370 343 98745
giedrius.narusevicius@autoforumas.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@fiat.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@fiat.lt

Raimondas Neverauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2461 722
raimondas.neverauskas@fiat.lt

Ugnė Daubaraitė
Rinkodaros projektų vadovė

+370 5 2740 440
ugne.daubaraite@modusgroup.lt

Rasa Skunčikienė
Komunikacijos vadovė

+370 63685518
rasa.skuncikiene@modusgroup.lt

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@fiat.lt

Eimantas Jurkevičius
Automobilių pardavimų vyr. vadybininkas

+370 37 210 500
eimantas.jurkevicius@fiat.lt

Karolina Kneižytė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 37 210 500
karolina.kneizyte@fiat.lt

Dovydas Degutis
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 37 210 500
dovydas.degutis@fiat.lt

Edgaras Bomblauskas
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 37 210 500
edgaras.bomblauskas@fiat.lt

Gintaras Stadulis
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 343 98745
gintaras.stadulis@autoforumas.lt

Rolandas Banys
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 46 390 790
rolandas.banys@fiat.lt

Eglė Žitkevičienė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 5 2461716
egle.zitkeviciene@fiat.lt

Arūnas Valutkevičius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2461716
arunas.valutkevicius@fiat.lt

Andrius Lesevičius
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 5 2461716
andrius.lesevicius@fiat.lt

Laurynas Paulauskas
Pardavimo skyriaus asistentas

+370 5 2461716
laurynas.paulauskas@fiat.lt

Dainius Pamerneckis
Administravimo paslaugų vadovas

+370 5 2740440
dainius.pamerneckis@modusgroup.lt