Bandomasis Važiavimas

Tai jūsų darbo vieta – ją būtina išbandyti. Išbandykite ir įsitikinkite, kad asistuojančios valdymo technologijos ją pavertė itin patogia ir funkcionalia.

FIAT Professional specialūs pasiūlymai

Fiat Professional Naujienos

Kontaktai

Detalių skyrius

+370 5 2461 722

Detalių skyrius

+370 37 210504

Detalių skyrius

+370 343 98745

Detalių skyrius

+370 46 236873

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@bmw.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 343 98745

Registracija į servisą

+370 46 236972

Registracija į servisą

+370 46 236972

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 37 210503

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210503
elvina.stone@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@bmw.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
rytis.jancius@bmw.lt

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
andrius.zakarauskas@bmw.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Evaldas Rudzevičius
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
evaldas.rudzevicius@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 5 2461722

Laurynas Sivilevičius
Generalinis direktorius

+370 5 2740440
laurynas.sivilevicius@bmw.lt

Dergilė Černiauskienė
Krasta Auto Vilnius
Direktorė

+370 5 2740440
dergile.cerniauskiene@bmw.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas
Direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@bmw.lt

Algimantas Stanislauskas
Krasta Auto Klaipėda
Direktorius

+370 46 344944
algimantas.stanislauskas@bmw.lt

Giedrius Naruševičius
Autoforumas Marijampolė
Direktorius

8 343 98745
giedrius.narusevicius@autoforumas.lt

Ugnė Daubaraitė
Rinkodaros projektų vadovė

+370 603 23199
ugne.daubaraite@modusgroup.lt

Rasa Skunčikienė
Komunikacijos vadovė

+370 636 85518
rasa.skuncikiene@modusgroup.lt

Dainius Pamerneckis
Administravimo paslaugų vadovas

+370 5 2740440
dainius.pamerneckis@bmw.lt

Gintaras Stadulis
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 686 88165
gintaras.stadulis@autoforumas.lt

Rolandas Banys
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 639 65508
rolandas.banys@fiat.lt

Eimantas Jurkevičius
Automobilių pardavimų vyr. vadybininkas

+370 620 60518
eimantas.jurkevicius@fiat.lt

Karolina Kneižytė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 699 69192
karolina.kneizyte@fiat.lt

Edgaras Bomblauskas
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 636 87933
edgaras.bomblauskas@fiat.lt

Dovydas Degutis
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 615 23717
dovydas.degutis@fiat.lt

Paulius Žeruolis
Serviso administratorius

+370 5 2461722
paulius.zeruolis@fiat.lt

Augustas Kulikauskas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
augustas.kulikauskas@fiat.lt

Deividas Pocius
Serviso administratorius

+370 46 236972
deividas.pocius@bmw.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@bmw.lt

Aurimas Valiukas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@bmw.lt

Eglė Žitkevičienė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 612 49306
egle.zitkeviciene@fiat.lt

Arūnas Valutkevičius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 652 88090
arunas.valutkevicius@fiat.lt

Andrius Lesevičius
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 636 37970
andrius.lesevicius@fiat.lt

Laurynas Paulauskas
Pardavimo skyriaus asistentas

+370 639 71445
laurynas.paulauskas@fiat.lt

Ignas Birbilas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@bmw.lt

Jonas Račkauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus pardavimų vadovas

+370 5 2461722
jonas.rackauskas@fiat.lt

Marius Kristijonas Ališauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
marius.alisauskas@fiat.lt

Mindaugas Gumauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
mindaugas.gumauskas@bmw.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Mindaugas Petkus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.petkus@fiat.lt

Raimondas Miržinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461 722
raimondas.mirzinskas@fiat.lt

Raimondas Neverauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2461 722
raimondas.neverauskas@fiat.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210503
Tatjana.gudeliene@bmw.lt