Neblėstanti gerbėjų meilė ir gebėjimas dešimtmečius išlikti dėmesio centre. Ko gero, tai du dalykai, kurie tiksliausiai apibūdina sąsajas tarp „Depeche Mode“ ir BMW X.

Ketvirtadienio vakarą legendinės britų elektroninės muzikos grupės „Depeche Mode“ gerbėjai rinkosi „Siemens“ arenoje, Vilniuje. Čia po sėkmingų gastrolių kitose Europos šalyse ir Šiaurės Amerikoje muzikantai surengė vienintelį „Global Spirit“ turo pasirodymą Lietuvoje. Naujausiose pasaulinėse gastrolėse muzikantai pristatė jau 14-ąjį studijinį albumą „Spirit“, kurį visame pasaulyje jau išgarsino hitas „Where‘s The Revolution“.

BMW klube susirinkusiems melomanams ketvirtadienis tapo dviguba švente. Specialiai šiam vakarui į sausakimšą „Siemens“ areną buvo atgabentas naujausias X šeimos narys – jau netrukus Lietuvos gatvėse bei keliuose pasirodysiantis visureigis X2. Koncerto lankytojai galėjo susipažinti net su dviem jo egzemplioriais.

Drąsus charakteris, išraiškingos formos ir naujos ypatingos detalės – nepastebėti minioje jų buvo tiesiog neįmanoma. Arenoje demonstruoti BMW X2 žvilgsnius traukė sodriomis spalvomis – vienas jų išsiskyrė „Misano Blue metallic“ kėbulo spalva, kitas spindėjo „Galvanic Gold“.

Renginio metu buvo galima apžiūrėti ne tik jų charakteringą išvaizdą, bet ir įvertinti „BMW X2 M Sport“ bei „BMW X2 M Sport X“ paketų galimybes. Taip pat susipažinti su automobiliuose sumontuotais inovacijų, komforto, parkavimosi paketais, darančiais juos išskirtinai patogius ir draugiškus vairuotojui.

Ketvirtadienio vakarą areną aplankę „BMW X2“ standartiškai komplektuojami su „xDrive“ visų keturių varančių ratų sistema bei aštuonių laipsnių „Steptronic“ automatine pavarų dėže. Benzininis variklis šiuose modeliuose sujungtas su septynių laipsnių „Steptronic“ dviejų sankabų transmisija.

„M Sport“ modelis turi specialią „M Sport“ pakabą. Automobilis su ja yra žemesnis, o amortizatorių bei spyruoklių veikimas užtikrina dar didesnį sportiško vairavimo malonumą.

Legendinė šlove ir populiarumu „Depeche Mode“ mėgaujasi jau beveik keturis dešimtmečius – nuo 1980 metų. Naujasis BMW X šeimos narys savo sėkmės istoriją pradeda rašyti šiemet. X2 modelio kaina (su PVM) prasideda nuo 40 168 Eur. Automobilius jau galima užsisakyti, o pirmuosius klientus Lietuvoje jie pasieks jau labai greitai, kovo mėnesį.

Kitos bmw naujienos