Kontaktai

Užsirašyti į servisą internetu »
Susisieksime per 2 darbo valandas

Gedas Kukauskas

Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas
Tel. +370 620 96993
gedas.kukauskas@bmw.lt


Lina Zaleckienė

PPAS klientų aptarnavimo vadovė
Tel. +370 5 2740 437
lina.zaleckiene@bmw.lt


Banga Urbonienė

Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė
Tel. +370 5 2080 300
banga.urboniene@bmw.lt


Vita Šilinytė

Serviso paslaugų pardavimo vadybininkė
Tel. +370 5 2077 835
vita.silinyte@bmw.lt


Andrius Stainys

Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas
Tel. +370 5 2740 439
andrius.stainys@bmw.lt


Jevgenijus Potaškinas

Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas
Tel. +370 5 2077 834
jevgenijus.potaskinas@bmw.lt


Gytis Panavas

Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas
Tel. +370 5 2077 833
gytis.panavas@bmw.lt


Liudas Braždis

Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas
Tel. +370 5 2077 833
liudas.brazdis@bmw.lt


Darius Piepolis

Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas
Tel. +370 5 274 0438
darius.piepolis@bmw.lt


Gediminas Gaidelis

Techninės priežiūros vadovas
Tel. +370 5 2740 437
gediminas.gaidelis@bmw.lt


Tomas Kiaušinis

Sąmatininkas
Tel. +370 5 2740 437
tomas.kiausinis@bmw.lt


Renata Vorobjova

Serviso skyriaus administratorė
Tel. +370 5 2740 437
renata.vorobjova@bmw.lt


Mindaugas Ročys

Serviso skyriaus administratorius
Tel. +370 5 2740 437
mindaugas.rocys@bmw.lt


į viršų



Naudoti BMW automobiliai

BMW Premium Selection


BMW motociklai

Nauji motociklai iš Krasta Auto salono.


Originalios BMW dalys

Įsigykite bet kurią naują BMW automobilio dalį!


Užsiprenumeruokite “Krasta Auto” naujienlaiškį ir gaukite naujausius pasiūlymus BMW ir MINI automobiliams.