Bandomasis Važiavimas

Kas yra aukščiausio lygio dinamika? Išbandykite ir pajuskite.

ALFA ROMEO paperka savo formomis ir aistringu itališku dizainu. Neabejojame, kad dar labiau žavėsitės šiais automobiliais juos išbandę. Pajusti, ką reiškia nepriekaištingai paprastas valdymas ir dinaminės savybės galite jau dabar, užsiregistravę bandomajam važiavimui. Atvykę sutartu laiku į saloną būsite supažindinti su pageidaujamu modeliu ir jį išbandysite važiuodami pasirinktu maršrutu. Po bandomojo važiavimo galėsime aptarti detalią modelio konfigūraciją, įsigijimo finansavimo bei automobilio draudimo klausimus.

Alfa Romeo specialūs pasiūlymai

Alfa Romeo Naujienos

Kontaktai

Detalių skyrius

+370 343 98745

Detalių skyrius

+370 37 210504

Detalių skyrius

+370 5 2461722

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Registracija į servisą

+370 46 236972

Registracija į servisą

+370 343 98745

Registracija į servisą

+370 37 210503

Laurynas Sivilevičius
Generalinis direktorius

+370 5 2740 440
laurynas.sivilevicius@bmw.lt

Dergilė Černiauskienė
Krasta Auto Vilnius
Direktorė

+370 5 2740440
dergile.cerniauskiene@bmw.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas
Direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@bmw.lt

Algimantas Stanislauskas
Krasta Auto Klaipėda
Direktorius

+370 46 344944
algimantas.stanislauskas@bmw.lt

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@bmw.lt

Giedrius Naruševičius
Autoforumas Marijampolė
Direktorius

+370 343 98745
giedrius.narusevicius@autoforumas.lt

Ugnė Daubaraitė
Rinkodaros projektų vadovė

+370 603 23199
ugne.daubaraite@modusgroup.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@bmw.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@bmw.lt

Raimondas Neverauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
raimondas.neverauskas@fiat.lt

Rasa Skunčikienė
Komunikacijos vadovė

+370 636 85518
rasa.skuncikiene@modusgroup.lt

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@bmw.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@bmw.lt

Gintaras Stadulis
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 686 88165
gintaras.stadulis@autoforumas.lt

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210503
tatjana.gudeliene@bmw.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210503
sigitas.jovarauskas@bmw.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210503
elvina.stone@bmw.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@bmw.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@bmw.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
rytis.jancius@bmw.lt

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
andrius.zakarauskas@bmw.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Registracija į servisą

+370 5 2461722

Deividas Pocius
Serviso administratorius

+370 46 236 972
deividas.pocius@bmw.lt

Rolandas Banys
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 639 65508
rolandas.banys@fiat.lt

Eimantas Jurkevičius
Automobilių pardavimų vyr. vadybininkas

+370 620 60518
eimantas.jurkevicius@fiat.lt

Karolina Kneižytė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 699 69192
karolina.kneizyte@fiat.lt

Edgaras Bomblauskas
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 636 87933
edgaras.bomblauskas@fiat.lt

Dovydas Degutis
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 615 23717
dovydas.degutis@fiat.lt

Paulius Žeruolis
Serviso administratorius

+370 5 246 1722
paulius.zeruolis@fiat.lt

Augustas Kulikauskas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
augustas.kulikauskas@fiat.lt

Jonas Račkauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus pardavimų vadovas

+370 5 2461722
jonas.rackauskas@fiat.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972
aurimas.krolis@bmw.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972
aurimas.luza@bmw.lt

Aurimas Valiukas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@bmw.lt

Eglė Žitkevičienė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 612 49306
egle.zitkeviciene@fiat.lt

Arūnas Valutkevičius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 652 88090
arunas.valutkevicius@fiat.lt

Andrius Lesevičius
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 636 37970
andrius.lesevicius@fiat.lt

Laurynas Paulauskas
Pardavimo skyriaus asistentas

+370 639 71445
laurynas.paulauskas@fiat.lt

Ignas Birbilas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@bmw.lt

Marius Kristijonas Ališauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
marius.alisauskas@fiat.lt

Mindaugas Gumauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
mindaugas.gumauskas@bmw.lt

Dainius Pamerneckis
Administravimo paslaugų vadovas

+370 5 2740440
dainius.pamerneckis@bmw.lt

Mindaugas Petkus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.petkus@fiat.lt

Raimondas Miržinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
raimondas.mirzinskas@fiat.lt